Personalizowane krówki – wspaniały prezent na urodziny, ślub czy walentynki.

Personalizowane krówki to bardzo popularne rozwiązanie stosowane na wiele okazji. Jeżeli szukamy czegoś kreatywnego, co dopasujemy idealnie do okazji i będzie po prostu pyszne, to ciągutki będą w sam raz. Na jakie okazje się sprawdzą?

Personalizowane krówki na urodziny

Cukierki reklamowe są od dawna stosowane w marketingu. Jest to obecnie tak popularne rozwiązanie, że stało się bardzo tanie. Łatwo więc je wykorzystać na prywatne okazje. Urodziny są tu świetnym przykładem. Jeżeli urządzamy przyjęcie i zapraszamy gości to krówki z nadrukiem nawiązującym do tematu imprezy, będą podzielną i pyszną przekąską. Możemy na ich opakowaniach zamieścić wszystko. Może to być nasze imię, data urodzin lub zabawny wzór. Wszystko zależy od naszej fantazji.

Personalizowane krówki to też świetne rozwiązanie na przyjęcia urodzinowe dzieciaków. Przecież maluchy uwielbiają słodycze. Jeżeli do tego są one przepięknie zapakowane i mają na nich wypisane swoje imię, to stają się one automatycznie świetną atrakcją imprezy.

Słodycze z przygotowanym przez nas nadrukiem mogą być też pomysłem na kreatywny i pyszny prezent. Na opakowaniu zawierającym słodkie wnętrze mogą być zapisane życzenia.

Personalizowane krówki — słodycze na ślub

Krówki z logotypem, który wybierzemy, naszymi imionami, inicjałami lub słowem „Dziękuję”, to idealny pomysł na podziękowanie gościom za wspólne biesiadowanie do rana. Każda para młoda szuka takiego podarku, który wyrazi ich wdzięczność za życzenia i dobre słowa, będzie pasował do całej oprawy ceremonii i nie zrujnuje budżetu. Personalizowane krówki to idealne rozwiązanie. Papierek może nawiązywać estetyką do wyglądu zaproszeń ślubnych i winietek na stołach. Możemy rozdawać je wychodzącym gościom lub umieścić je na każdym talerzyku, by znaleźli je po wejściu. Z tego powodu są one tak często wybierane.

Personalizowane krówki są też często idealnym pomysłem na prezent. Najczęściej obecnie goście dają parze młodej pieniądze w kopercie. Gotówka na nową drogę życia zawsze się przyda, ale warto dołożyć do niej jakiś kreatywny dodatek. Tutaj właśnie pojawiają się słodycze z zaprojektowanym przez nas nadrukiem. Ciekawym pomysłem jest zawsze przyklejenie koperty z gotówką na dnie słoika wypełnionego personalizowanymi krówkami.

Personalizowana krówka dla Ewy na urodziny.

Krówki na walentynki

Zaprojektowane przez nas słodkie przekąski to też dobry sposób na walentynki. Czy jest coś bardziej romantycznego niż pięknie zapakowane słodycze, na których pisze „Kocham Cię”? Mogą się tam też znaleźć komplementy lub inne zaprojektowane przez nas i dopasowane do osoby, którą kochamy, słowa lub obrazy. Za każdym razem, kiedy nasza druga połówka będzie sięgać po słodkiego ciągutka, będzie czuła naszą miłość, a na jej twarzy zagości uśmiech.

Personalizowane krówki na różne okazje

Urodziny, ślub czy walentynki to tylko niektóre okazje, w których sprawdzają się dedykowane słodycze. Ciągutki z zaprojektowanym przez nas papierkiem mogą być wręczane przez naszego malucha wszystkim gościom na komunii. Świetnie sprawdzą się jako prezent dla wszystkich naszych znajomych na dzień kobiet. Również mężczyźni na pewno docenią słodycze stworzone specjalnie dla nich w dniu ich święta. Dzień Dziecka, Babci, Dziadka, Mamy czy Ojca – wszystkie te okazje mogą być dobre, by zakupić personalizowane krówki na stronie krowki.pl. Wystarczy, że będziemy mieli dobry pomysł na projekt opakowania. I nie musimy się martwić naszymi zdolnościami – sam projekt pomoże nam wykonać profesjonalna firma.

Related articles

Back to Top