Czym jest nakładka wibrująca?

Nakładka wibrująca może być całkiem przyjemnym sposobem na urozmaicenie upojnej nocy. W zależności od upodobań może towarzyszyć kochankom podczas gry wstępnej, jak i podczas całego aktu seksualnego. Czym tak dokładnie jest nakładka wibrująca i czym różni się od pierścienia erekcyjnego? Czy warto ją kupić?

Nakładka wibrująca – zasada działania

Nakładką wibracyjną nazywany niewielki pierścień wykonany z gumy i plastiku, który stosujemy, by stymulować narządy rodne obojga partnerów. Nakładka zawiera w sobie niewielki silniczek, który po uruchomieniu pobudza ciało za pomocą delikatnych wibracji. Niektóre nakładki wyposażone są w dodatkowe wypustki, potęgujące przyjemne doznania. Nakładka działa od 20 do 40 min na jednej baterii. Od pierścienia erekcyjnego różni się tym, że pierścień zakładany jest na penisa, by stymulować go do erekcji poprzez wywieranie ucisku w określonych miejscach.

Zarówno nakładek, jak i pierścieni używamy w połączeniu z żelami nawilżającymi. Tego typu gadżety erotyczne mogą być stosowane zarówno z prezerwatywą, jak i bez niej.

Na co uważać wybierając nakładkę wibracyjną?

Przede wszystkim staramy się kupować tego typu akcesoria w zaufanych miejscach, od sprawdzonego producenta. Chodzi tu o zachowanie higieny i niedopuszczanie do kontaktu miejsc intymnych z materiałami toksycznymi czy przechowywanymi w niewłaściwych warunkach. Jest to urządzenie mające bezpośredni kontakt z narządami intymnymi, zatem szczególnie dbajmy o używanie jej we właściwy sposób. Ważne jest też sprawdzenie, z jakich materiałów została wykonana, by nie wywołała podrażnień lub uczuleń.

Ważny jest także rozmiar – zbyt duża nie będzie się trzymała, a zbyt mała wywoła niekomfortowy ucisk.

Czy nakładka wibracyjna jest gadżetem użytku jednorazowego? Ze względów higienicznych tak, choć może zdarzyć się, że po jednym razie bateria nie będzie jeszcze w pełni wyczerpana. Jeśli zatem zdecydujesz o ponownym użyciu tej samej nakładki, szczególnie zadbaj o utrzymanie jej w należytej czystości i korzystanie z niej tylko z jedną osobą.

Czy warto kupować nakładkę wibracyjną?

Jej stosowanie może przynieść niezrównaną rozkosz, dlatego warto spróbować choćby raz. Pojawiają się jednak czasem opinie o tym, że nakładki nie dają zbyt intensywnych doznań. Jest to sprawa dosyć indywidualna, ze względu na różną jakość wyrobów od poszczególnych producentów, a także z uwagi na próg wrażliwości na dotyk, który u każdej osoby jest inny. Niemniej jednak, nakładka wibracyjna to atrakcyjna propozycja dla wszystkich, którzy myślą o urozmaiceniu swojego życia seksualnego. Pamiętajmy też, że zabawki erotyczne nie są w najmniejszym stopniu „lekarstwem” na problemy z erekcją.

Zdarzają się osoby, dla których współżycie z nakładką wibrującą jest niekomfortowe, dlatego tez warto wiedzieć, że stosując ją, ważny jest dobór odpowiedniej pozycji. Zalecane jest, by dobierać pozycje ukierunkowane bardziej na stymulację łechtaczki, pomoże to znacznie zwiększyć poziom doznań.

Nakładka wibrująca ze sklepu internetowego eRozkosz.

Gdzie najlepiej kupić nakładkę wibracyjną?

Rosnącą popularnością cieszą się internetowe sex shopy, w których robienie zakupów niesie za sobą liczne zalety. Przede wszystkim możesz liczyć na pełną dyskrecję, a wysyłka jest prowadzona tak, by kurierzy nie wiedzieli, co i skąd dokładnie zamawiasz. Oferta nakładek wibracyjnych i innych gadżetów erotycznych jest bardziej rozbudowana niż w przypadku sklepów stacjonarnych. Przeglądając internetowe sex shopy, warto zajrzeć na stronę erozkosz.pl.

Bogaty asortyment dla obojga sprawia, że możecie razem, o dowolnej porze, przejrzeć pełną ofertę i razem, bez wychodzenia z domu zdecydować, czym dziś urozmaicicie wasze wieczorne zabawy.

Nakładka wibracyjna to dosyć nowy na rynku gadżet, który może przynieść obojgu ogromną satysfakcję. Jest to świetna propozycja dla wszystkich, którzy szukają skutecznych sposobów na złamanie rutyny w sypialni, bez uciekania się w bardziej perwersyjne zabawy. Co więcej, igraszki z nakładką wibrującą nie stwarzają żadnego zagrożenia dla zdrowia i nie powinny narażać na większy dyskomfort. Czasem pojawiają się uprzedzenia wobec tego typu gadżetów, lecz mimo wszystko warto przekonać się na własnej skórze, czy w waszym przypadku nakładka rzeczywiście będzie właściwym wyborem. Dlatego warto spróbować i już dziś zamówić nakładkę, dzięki której wasza noc będzie tą niezapomnianą.

Related articles

Back to Top