• leczenie otyłości

  Metody przejściowe i nieoperacyjne w leczeniu otyłości

  Otyłość jest uważana przez Światową Organizację Zdrowia za epidemię i stała się jednym z głównych problemów zdrowotnych w krajach nieuprzemysłowionych. Jeżeli ta choroba dotyczy Ciebie lub Twoich bliskich to powinieneś wiedzieć, że nie musisz zostać z tym sam. Istnieje wiele przejściowych i nieoperacyjnych metod leczenia otyłości.

  Czytaj Więcej »
 • kot

  Nowoczesne akcesoria dla kotów – dlaczego warto je mieć?

  Każdy miłośnik kotów chce, aby jego pupilowi niczego nie zabrakło. Nie warto jednak kupować miliona rzeczy i zagracać mieszkania akcesoriami, z których nie będziemy korzystać. Najlepiej zainwestować w te elementy, które będą sprawiać radość i nam, i naszemu czworonogowi. Które nowoczesne akcesoria dla kotów powinniśmy mieć?

  Czytaj Więcej »
 • morze

  W ferie zimowe odpocznij nad morzem

  Lubimy morze latem. Piękne słońce, przyjemna temperatura i możliwość kąpieli. W czasie wakacji polskie plaże zaliczają prawdziwe oblężenie. Nieco inaczej sprawa ma się w czasie pozostałych pór roku, kiedy to wiele osób nie widzi sensu pobytu nad polskim morzem.

  Czytaj Więcej »
 • Przejście na nowe ISO

  Transfer z normy OHSAS 18001 na ISO 45001

  Standard OHSAS 18001, dotyczący systemów zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy, przez wiele lat stanowił zbiór najlepszych praktyk dotyczących BHP w zakładach pracy. Mimo to, według statystyk prowadzonych przez Międzynarodową Organizację Pracy, liczba wypadków związanych z wykonywaniem pracy nieustannie rośnie, pozostawiając wielu pracowników w stanie ciągłego zagrożenia, pomimo przestrzegania zakładowych zasad BHP.

  Czytaj Więcej »
 • Bramy przemysłowe dla branży lotniczej

  Bramy dla przemysłu to rozwiązania, od których wymaga się niezwykłej wytrzymałości i doskonałej ochrony przed czynnikami zewnętrznymi, bez względu na branżę w której zostaną one zastosowane. W przypadku branży lotniczej ich właściwości muszą być jednak jeszcze lepiej dopracowane, a same rozmiary bramy sprawiają niejednokrotnie duże problemy. Wysoka jakość materiałów, ochrona wizualna i akustyczna bram zewnętrznych […]

  Czytaj Więcej »
 • Organizacja wesel w hotelu – o tym musisz pamiętać

  Planowanie ślubu to bardzo dużo pracy. Jest wiele szczegółów, które musimy przemyśleć i wziąć pod uwagę. Z tego powodu wiele osób postanawia wykupić pakiet ślubny w hotelu. Zdecydowanie odejmuje nam to pracy, jednak są kwestie o których musimy pamiętać. Planując wesele oszczędzaj czas Każda panna młoda wie, że planowanie ślubu to potwornie czasochłonne przedsięwzięcie. Jest […]

  Czytaj Więcej »

Back to Top