Po zmarłym konieczne jest ozonowanie.

Bardzo często zdarzą się przypadki, że dane miejsce musimy zdezynfekować czy też odkazić. Mam tutaj na myśli na przykład miejsce, w którym zmarł człowiek. Niewiele osób tak naprawdę zdaje sobie sprawę z tego, że oprócz bardzo nieprzyjemnego zapachu oraz także bakterii w takich właśnie miejscach znajdują się niestety także bardzo groźne substancje. Substancje, które mam akurat teraz na myśli to jady trupie jak i aminy. Zarówno te pierwsze przeze mnie wymienione jak i te drugie powstają w procesach gnilnych żywych organizmów. Pojawiają się w zasadzie tuż po śmierci zwierzęcia czy też tuż po śmierci  człowieka. Zalicza się do kilku dni kadawerynę jak i także putrescynę. Są to naprawdę substancje bardzo trujące. Substancje te upośledzają transport komórkowy wszelkich organicznych kwasów. Oprócz tego także hamują metabolizm glukozy jak i także obniżają i to znacznie odporność osmotyczną erytrocytów. Substancje te mogą także powodować jadłowstręt, wymioty jak i także bóle głowy. Po zmarłych nie wystarczy zwykłe sprzątanie. Konieczne będzie ozonowanie po zmarłym.

Firma realizująca ozonowanie po zgonie

Vector Usługi

Telefony firmy Vector są czynne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu pod numerami:

+48 725 392 578 lub +48 42 649 81 48

E-mail: uslugi.sprzatajace@onet.pl

 

Co nam daje ozonowanie?

Dezynfekcja po zgonie za pomocą ozonowania w zasadzie całkowicie odkaża jak i także sterylizuje pomieszczenie. Ozon tak naprawdę jest środkiem mocno i niezwykle skutecznym. Ozon radzi sobie świetnie z aminami i nie tylko. Radzi sobie wręcz idealnie z różnego rodzaju wirusami, alergenami jak i także bakteriami, które z pewnością znajdowały się w danym pomieszczeniu. Od razu po zakończonym ozonowaniu pomieszczenie, które jemu podlegało jest wysoce świeże oraz czyste. Metoda jaką jest ozonowanie jest metodą całkowicie bezpieczną dla naszego zdrowia. Ozon oczywiście nie wchodzi w reakcję z przedmiotami codziennego użytku jak na przykład meble przez co może być on bez najmniejszego problemu stosowany w mieszkaniach, w spiżarniach, w domach, w łazienkach jak i także w kuchniach.

dezynfekcja miejsca po zgonieDo dezynfekcji warto wybierać firmę niezwykle doświadczoną oraz taka, która jest na czasie jeśli chodzi o liczne technologiczne nowinki. Firma przez nas wybrana powinna także posiadać bardzo specjalistyczny sprzęt. Sprzęt ten musi radzić sobie z nawet bardzo trudnymi przypadkami. Na przykład ozonowanie mieszkań po zmarłych czy też po rozkładających się ludziach i zwierzętach proszę mi wierzyć, ale z pewnością wymaga konkretnego i bardzo profesjonalnego sprzętu. Sprzęt ten po prostu musi sobie obowiązkowo radzić z przypadkami mocno wymagającymi oraz mocno trudnymi. Zdecydowanie zapłacić firmie danej więcej np. Vector i mieć pewność, że wszystko co sobie zaplanowaliśmy i tak naprawdę kupiliśmy jest wykonane porządnie oraz zgodnie z naszymi oczekiwaniami niż zapłacić znacznie mniej i zaoszczędzić parę groszy, a pomieszczenie o które prosiliśmy wcale nie jest tak krystalicznie czyste. Jest to sytuacja absolutnie nie do przyjęcia. Musimy tak naprawdę o tym wiedzieć i także mieć właśnie tego świadomość. Co jak co, ale spełnienie oczekiwań klienta jest najważniejsze.

Related articles

Back to Top