Urządzenie wielofunkcyjne w Twojej firmie

Urządzenie wielofunkcyjne do firmy to zakup równie ważny, co biurka, krzesła i inne wyposażenie biura. Komfort pracowników, efektywność oraz szybkość działania w nagłej sytuacji zapewniają tylko urządzenia wielofunkcyjne. Nie muszą one zajmować wiele miejsca w biurze ani być dużym wydatkiem. Przekonaj się, dlaczego urządzenia wielofunkcyjne do biura to najlepszy wybór.

drukarkaFunkcje urządzenia wielofunkcyjnego

Urządzenia wielofunkcyjne, to jak sama nazwa wskazuje, urządzenia łączące kilka funkcji w jednym sprzęcie. Możliwość drukowania, skanowania, kopiowania, przesyłania danych na i z komputera nawet bezprzewodowo sprawia, że urządzenia wielofunkcyjne to uniwersalne sprzęty, które stały się koniecznym wyposażeniem biur. Mnogość funkcji w jednym urządzeniu ułatwia pracę także w domu.

Urządzenia wielofunkcyjne, które łączą wiele funkcji jednocześnie, są bardzo praktyczne, a nowsze wersje, wyglądają bardzo designersko. Dzięki temu, urządzenia wielofunkcyjne doskonale mogą się wpisać w wystrój firmy, ale także domowego biura.

Na możliwości tego typu urządzeń składają się:

  • drukowanie, także ze smartfona, z pendrive’a, aparatu lub innego nośnika pamięci,
  • skanowanie, nie tylko na komputer, ale nawet bezpośrednio na pocztę czy pendrive’a,
  • kserowanie, czyli inaczej kopiowanie w lepszej jakości niż klasyczne drukarki,
  • faksowanie.

Dodatkowo, urządzenia wielofunkcyjne często umożliwiają pracę w sieci bezprzewodowej, co znacznie wpływa na szybkość, a także wygodę. Brak konieczności prowadzenia kabli lub noszenia laptopa służbowego do urządzenia za każdym razem, gdy zajdzie potrzeba skorzystania z urządzenia, to ogromna zaleta.

Zalety urządzenia wielofunkcyjnego

Wyposażenie biura ma ogromny wpływ na efektywność i zadowolenie pracowników. Urządzenia wielofunkcyjne, które łączą wiele funkcji w jednym urządzeniu, zwiększają przestrzeń do wykorzystania na inne elementy wyposażenie biura. Ponadto, urządzenia wielofunkcyjne wyróżnia wyjątkowo prosta, intuicyjna i ergonomiczna obsługa, a także wygodne funkcje optymalizujące pracę. To, co wyróżnia urządzenia wielofunkcyjne, to także fakt, że są to drukarki, które oferują przeróżne funkcje w zależności od modelu. Ogromny wybór sprawia, że każdy może wybrać idealny sprzęt dla siebie.
wydrukUrządzenia wielofunkcyjne często mają wysoką jakość wydruku, dzięki większej rozdzielczości niż klasyczne drukarki. Nowoczesne sprzęty są także ciche, a ich szybkość wydruku, czy skanowania jest zdumiewająca. Na rynku znajdziesz urządzenia wielofunkcyjne, które potrafią wydrukować nawet kilkaset arkuszy dziennie lub zeskanować 160 oryginałów na minutę. Najszybsze wydruki oferują drukarki laserowe, więc jeśli zależy Ci na czasie, wybierz urządzenie wielofunkcyjne z drukarką laserową.

Urządzenie wielofunkcyjne czy drukarka?

Wiele osób zastanawia się, kiedy warto zdecydować się na urządzenie wielofunkcyjne zamiast drukarki. Przede wszystkim należy się zastanowić do czego sprzęt będzie służył. Drukarka umożliwia jedynie wydruk określonej ilości stron. Jeśli to jedyna funkcja, na której Ci zależy – zdecyduj się na wybór drukarki. Jeśli jednak zależy Ci na łączności z Wi-Fi oraz szeregu różnych możliwości i funkcji w jednym urządzeniu – wybierz urządzenie wielofunkcyjne.

Jaki jest koszt urządzenia wielofunkcyjnego do biura?

drukowanieUrządzenia wielofunkcyjne to sprzęty, które w zależności od posiadanych funkcji mają różne ceny. Nie trzeba ich jednak kupować. Istnieją firmy, które umożliwiają wynajęcie urządzenia wielofunkcyjnego do biura na określony przez umowę czas. To niezwykle atrakcyjne i wygodne rozwiązanie, ponieważ firma zapewnia stałą opiekę nad sprzętem. Jeśli urządzenie wielofunkcyjne się nie sprawdzi, firma może je wymienić.
Dierżawa drukarki to coraz popularniejsze rozwiązanie, zwłaszcza że usługi serwisowania i koszty eksploatacyjne, które mogą być wysokie, są wliczone w kwotę wynajmu. Interesuje Cię dzierżawa urządzenia wielofunkcyjnego? Sprawdź ofertę firmy 3D Office, która zapewnia urządzenia wielofunkcyjne w Szczecinie i okolicach.

Related articles

Back to Top