Praca konsultantki Oriflame

Praca konsultantki Oriflame może kojarzyć się przede wszystkim z rozdawaniem katalogów produktowych wśród bliższych i dalszych znajomych, którzy składają zamówienie u konsultantki i za jej pośrednictwem otrzymują po kilkunastu dniach zamówione kosmetyki. I choć początkowo faktycznie współpraca z marką może tak wyglądać, przy odrobinie szczęścia i chęci do pracy, dorywczą sprzedaż kosmetyków można zamienić w dobrze zarabiającą na siebie karierę. Na czym polega praca konsultantki Oriflame, jakie daje możliwości rozwoju i dlaczego warto się nad nią zastanowić?

Praca konsultantki Oriflame – najważniejsze zadania

Charakter pracy konsultantów Oriflame można podzielić dziś na dwie kategorie. Początkujący budują swoją karierę poprzez tradycyjną sprzedaż kosmetyków z katalogu, zdobywając nie tylko nowych i stałych klientów do swojej grupy ale też budując własne doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i ucząc się najciekawszych aspektów branży. Konsultantka ma prawo pozostać na tym etapie tak długo, jak tylko zechce i panie, które traktują Oriflame jako pracę dorywczą i dodatkowe źródło zarobku zwykle tak też czynią. Raz zbudowany zaufany krąg klientek napędza im każdego miesiąca sprzedaż i określony zarobek, a sama praca ogranicza się jedynie do realizacji zamówień. Oriflame daje też jednak szanse awansu zawodowego i poszerzenia nie tylko swoich możliwości i obowiązków, ale też związanych z nimi zarobków.

Budowa sieci sprzedaży

Każda Konsultantka Oriflame może zapraszać do współpracy kolejne osoby, budując w ten sposób własną sieć sprzedaży i zespół, tworząc w pewnym sensie własny biznes. Pozycję tą nazywa się w Oriflame Sponsorem – osoby, które podejmują się budowy zespołu i zapraszają kolejnych konsultantów korzystają z opcji biznesowej, dzięki której każdy kolejny zrekrutowany konsultant i każde zrealizowane przez niego zamówienie oznacza dla Sponsora dodatkowe zarobki. Atrakcyjne jest bez wątpienia to, że każda konsultantka Oriflame, nawet ta zrekrutowana przez sponsora może tworzyć własny zespół sprzedażowy i sięgać po interesujące ją zarobki.

Jak działa sprzedaż Oriflame?

Sprzedaż kosmetyków poprzez katalog to jedna z najłatwiejszych form zarobku na współczesnym rynku pracy i choć nie należy zakładać, że praca ta nie wymaga żadnego wysiłku ani wkładu czasu, prawdą jest że zarówno godziny jak i intensywność pracy konsultantek są tu bardzo elastyczne. Jako konsultantka zyskujesz dostęp do produktów w cenie o 20% niższej od deklarowanej w katalogu i dzięki zamówieniom od klientek (w normalnych cenach), 20% ceny każdego sprzedanego produktu trafia bezpośrednio do Ciebie. Im więcej sprzedasz, tym więcej zarobisz, a przystępując dodatkowo do programu Sponsorów możesz zyskać jeszcze więcej. Konsultanci mają też jednocześnie szansę wykorzystania dostępnych zniżek dla siebie, zarówno zamawiając interesujące ich kosmetyki w niższej cenie, jak i korzystając z licznych promocji, zniżek i prezentów dostępnych wyłącznie dla konsultantów aktywnie prowadzących sprzedaż katalogową.

Korzyści z pracy konsultantki Oriflame

Wśród najważniejszych korzyści ze współpracy z Oriflame na pierwszym miejscu zawsze pojawia się szansa elastycznych godzin pracy i zarobków uzależnionych od czasu i energii, jakie możesz na pracę poświęcić. W praktyce jednak korzyści jest znacznie więcej, a jedną z kluczowych jest szansa budowania własnej kariery i biznesu w branży, która Cię interesuje. Wiele konsultantek po pewnym czasie pracy nie wyobraża sobie już działania bez podróżowania na kolejne szkolenia i warsztaty organizowane dla konsultantów Oriflame czy dostępu do dobrej jakości kosmetyków, przez których stosowanie mogą jeszcze lepiej przygotować się do swojej codziennej pracy i osiągać jeszcze lepsze wyniki sprzedażowe.

Współpraca z Oriflame nie musi zaczynać się i kończyć na rozdawaniu katalogów wśród znajomych i najbliższego otoczenia, tak jak i nie musi wiązać się z namawianiem przypadkowych osób na ulicy do złożenia zamówienia! Oriflame to praca pełna okazji na budowę kariery na własnych zasadach i pracę w branży, która daje mnóstwo satysfakcji. Zdobądź zupełnie nowe doświadczenia w pracy z ludźmi, prowadzeniu samodzielnego biznesu i zarządzaniu własnym czasem, pracując w godzinach które są dla Ciebie najwygodniejsze i trybie, który najbardziej Ci odpowiada. Praca konsultantki Oriflame działa dla Ciebie, a nie przeciwko Tobie.

Related articles

Back to Top