Dobry wodzirej na wesele – gdzie takiego szukać?

Która młoda para nie chciałaby mieć udanego wesela. Nie ma takiej. Każdy na tej zabawie chce się dobrze bawić, bez względu na to czy jest się gościem, czy organizatorem. Dlatego ważne jest, aby wodzirej na wesele został dobrze dobrany- od niego bowiem bardzo wiele zależy.

Co musi potrafić dobry wodzirej?

Nie chodzi wyłącznie o stan jego dyskografii, chociaż i ona jest niezwykle istotna, a im jest bogatsza tym dla wszystkich lepiej- dla wodzireja, bo ma w czym przebierać i jest możliwość bezproblemowej zamiany między najróżniejszymi gatunkami muzycznymi, a dla gości z tego względu, że nie muszą bawić się przy monotematycznych piosenkach. Jest to zatem pierwsza, niezawodna rada, by szukać takich mistrzów ceremonii, których lista muzyczna zdaje się nie mieć końca. Drugą dobrą radą jest zdecydowanie się na kogoś z polecenia, a jeśli nie ma się nikogo kto mógłby w tej kwestii doradzić, to warto poszperać w internecie, by znaleźć opinie na temat interesującego wodzireja na wesele. Gdy uda się takiego odnaleźć dobrze byłoby się z nim skontaktować i umówić na spotkanie. Rozmowa telefoniczna nie jest tym samym co spotkanie twarzą w twarz. My możemy polecić DJ Roberta Kossa z Krakowa – to prawdziwy geniusz wodzirejki weselnej.

Osobiste spotkanie z DJ’em jest ważne

Przez telefon wiele można ukryć, ale też wiele pozytywnych cech może nie zostać zauważonych. Na takim osobistym spotkaniu nie dość, że w dogodniejszych warunkach można ustalić wszelkie szczegóły, to przy okazji wybadać tego, który będzie miał przewodzić całemu weselu. Warto jest zwrócić uwagę na poziom kultury osobistej. Wodzireja na wesele cechuje duża świadomość etykiety, ale dobrze jednak upewnić się co do tego, żeby potem nie okazało się, że przyjdzie na wesele w krótkich spodniach, a co drugim użytym przez niego słowem będzie jakiś wyszukany wulgaryzm.

Wodzirej na wesele

Czy jest jeszcze jakiś powód, dla którego warto spotkać się przed weselem przynajmniej raz? Oczywiście, ponieważ jest to niepowtarzalna okazja, by omówić zarys całej imprezy. Młodzi w tym momencie mają szansę przedstawienia swojej wizji i marzeń, a wodzirej swoich opartych na własnym doświadczeniu. Jest to także okazja, by porozumieć się w sprawie ewentualnych zabaw integracyjnych. Są bowiem osoby, które za nimi nie przepadają, więc warto o tym wodzireja na wesele poinformować wcześniej; zamiast takich gier może uda się utargować z konferansjerem, jakiś jego występ artystyczny. Jeśli natomiast młodzi nie będą mieć nic przeciwko zabawom, to też lepiej zawczasu poznać ich charakter, aby na weselu nie okazało się, że będzie to coś wulgarnego i ordynarnego, bo i takie mają miejsce. Czemu takie coś ma służyć do końca nie wiadomo. I jeszcze jedna bardzo ważna zaleta spotkania twarzą w twarz.

Czy mogę dostać zniżkę?

Otóż podczas osobistej rozmowy dużo łatwiej jest wynegocjować jakąś zniżkę, na którą najprawdopodobniej nie byłoby szans rozmawiając jedynie przez telefon. Warto, więc wziąć to pod uwagę. Dobrze jest również, jeśli wodzirej na wesele ma możliwość zaprezentowania swoich umiejętności podczas innej zabawy weselnej. Jeśli taka okazja się nadarzy, to warto z niej skorzystać, by podpatrzeć i dowiedzieć się, czy taki sposób prowadzenia imprezy będzie odpowiedni.

Related articles

Back to Top