Sklep z profesjonalnym sprzętem medycznym

X-REH to firma oferująca najlepszej jakości sprzęt rehabilitacyjny: łóżka medyczne, fotele, stoły medyczne, urządzenia do fizjoterapii.

Oferta kierowana jest zarówno do profesjonalnych gabinetów odnowy i rehabilitacji prowadzonej przez fizjoterapeutów, jak i osób prywatnych i ich opiekunów, którzy korzystają z tego typu sprzętu na co dzień. Produkty, które znajdują się w sklepie, pochodzą od najbardziej cenionych i doświadczonych na rynku producentów. Nim zostały dopuszczone do sprzedaży przeszły liczne testy i kontrole, czego potwierdzeniem są przyznawane im certyfikaty. X-REH to sprzęt o dużej rozpiętości cenowej, dzięki czemu oferta kierowana jest do szerokiego grona klientów. Dodatkowo sklep współpracuje z systemem dofinansowań z PFRON, który w przypadku Pacjentów niepełnosprawnych aktywnie wspiera i pomaga z niego skorzystać.

sprzęt rehabilitacyjny sklepOsoby zainteresowane mogą skorzystać zarówno  z oferty sklepu internetowego, jak i stacjonarnego, mieszącego się przy ulicy Tadeusza Kościuszki 53 w Krakowie. Osoby niezdecydowane, ostateczną decyzję mogą podjąć po obejrzeniu produktów na miejscu, a następnie zamówieniu ich ze sklepu internetowego prosto pod wskazany adres.

To doskonałe rozwiązanie szczególnie w przypadku sprzętu dużego gabarytowo: łóżka rehabilitacyjne, stoły, czy fotele. Zespół złożony z ekspertów i specjalistów pomoże Państwu w doborze sprzętu spełniającego Wasze oczekiwania, zarówno jeśli chodzi o wyposażenie szpitali i gabinetów, jak i rehabilitacji domowej.

Sklep internetowy ze sprzętem do opieki

Sklep internetowy X-REH to dogodne i szybkie rozwiązanie dostarczenia produktów prosto pod wskazany adres w możliwie jak najkrótszym czasie. Termin realizacji zamówień rozpoczyna się od momentu zaksięgowania wpłaty zaliczki lub całości złożonego zamówienia. Zazwyczaj przeciętny czas dostarczenia wysyłki zajmuje 48 godzin. Sklep X-REH daje możliwość zakupu produktów wykonywanych na zamówienie. Dotyczy to między innymi stołów rehabilitacyjnych, łóżek rehabilitacyjnych, wanien, wirówek do masażu i wszystkich produktów tapicerowanych.

Możliwe jest dopasowanie ich pod względem wysokości, szerokości, rodzaju wykończenia i koloru obicia. Personalizacja produktów pozwala na dostosowanie ich do wnętrz gabinetu, czy też stylu pokoju i mieszkania prywatnego, w którym będą się znajdowały. Producentom zależy na odejściu od surowego wyglądu urządzeń szpitalnych, dlatego sprzęty, które znajdują się w ofercie, w większości przywodzą na myśl stylowe meble.

stoły medyczne sklep internetowyWysyłka produktów realizowana jest za pomocą firm kurierskich na terenie całej Polski, których ostateczny wybór zależy od rodzaju przesyłki, jej wagi i gabarytów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, dotyczącym sposobów płatności, możliwe jest wykonanie przelewu na konto bankowe, szybkie płatności online, a także leasing operacyjny i finansowy.

Oferta sklepu internetowego

W ofercie sklepu internetowego znajdą Państwo:

1 Sprzęt rehabilitacyjny

– stoły rehabilitacyjne,

– sprzęt do fizykoterapii,

– sprzęt do kinezyterapii,

– sprzęt do krioterapii,

– sprzęt do hydroterapii,

– sprzęt do rehabilitacji dzieci,

– sprzęt sportowy do rehabilitacji i treningów,

– akcesoria do ćwiczeń (np. taśmy rehabilitacyjne),

2 Sprzęt do opieki

– łóżka rehabilitacyjne,

– materace medyczne,

– sprzęt do likwidacji barier technicznych, architektonicznych i komunikacyjnych (podnośniki i schodołazy, rampy i podjazdy, akcesoria łazienkowe ułatwiające podstawowe czynności; ławki kąpielowe, nasadki toaletowe, uchwyty i poręcze, siedziska i stołki kąpielowe),

– fotele do opieki dla Pacjentów i opiekunów,

3 Wyposażenie medyczne skierowane do gabinetów rehabilitacji i szpitali, jak i Pacjentów prywatnych

– fotele medyczne do zabiegów i badań (ginekologiczne, zabiegowe, do pobierania krwi i dializ),

– stoły medyczne (zabiegowe, do transportu chorych, do badań niemowląt, kozetki metalowe),

– wyposażenie gabinetów (parawany medyczne, stoliki pod aparaty, taborety medyczne, schodki medyczne.

Dofinansowanie likwidacji barier

Sprzęt dostępny w sklepie internetowym X-REH, wchodzący w skład likwidacji barier, jak i łóżka rehabilitacyjne podlegają pod program dofinansowania w wysokości do 95%. Jako jedyni na rynku, firma kompleksowo wspiera proces i pomaga z niego skorzystać, prowadząc Pacjenta przez wszystkie jego etapy. Specjaliści przygotowują wnioski, na podstawie wysłanych przez Państwo informacji. Dzięki temu macie Państwo pewność, że zostanie on wypełniony poprawnie, a szansa na jego pozytywne i szybkie rozpatrzenie wzrasta. W przypadku odmowy dział prawny służy pomocą w odwołaniu się od decyzji, przygotowując ponownie właściwe dokumenty.

Related articles

Back to Top