Ekstremalny wieczór kawalerski?

Ostatni dzień wolności kawalera, czy też dzień, w którym można ostatni raz zaszaleć to wieczór kawalerski. Bardzo ważne, aby impreza była huczna, udana, do białego rana i została w pamięci wszystkich uczestników. Jakie atrakcje możemy zaserwować uczestnikom takich imprez?

Ekstremalne wrażenia

Coraz większą popularność zyskuje organizowanie wieczorów kawalerskich nie tylko jako zwykłego wyjścia na imprezę, ale również zaserwowanie dodatkowych atrakcji. Może to być na przykład nietypowo park linowy, czy też zawody sumo lub bardziej sprawdzone i lubiane przez kawalerów zabawy jak paintball czy też strzelnica lub jazdy quadem lub przejażdżki na profesjonalnym torze wyścigowym. Wszystkie wrażenia gwarantują skok ciśnienia i wzrost wydzielanego poziomu adrenaliny.

Jeszcze bardziej ostro?

Jeśli mało nam wrażeń możemy również zaserwować spływy kajakami, skok ze spadochronem lub wizytę w kasynie. Ogranicza nas jedynie własna fantazja oraz oczywiście budżet, który w przypadku tak ekstremalnych sportów może być lekko nadszarpnięty. Możemy tez pomyśleć o chodzeniu po rozżarzonych ogniach lub szkle, warto jednak pamiętać, ze takie warsztaty muszą przygotować profesjonaliści. Należy uwzględnić jednak, że to co dla jest super zabawą, może kompletnie nie odpowiadać przyszłemu Panu Młodemu. Warto więc wcześniej się zorientować, czy taka ekstremalna rozrywka będzie mu odpowiadać.

Kilka części

Pamiętajmy, aby imprezę podzielić na kilka części. Po części zapewniającej dodatkowe wrażenia, warto poodpoczywać i poświętować w gronie przyjaciół. Z tego względu dobrze jest zorganizować ognisko lub grilla lub wybrać się na imprezę taneczną. Może to być zwykły wypad do klubu, ale może to być także wynajęcie busparty, czyli imprezowego autobusu, w którym może się odbyć nasza prywatna zabawa. Do dyspozycji mamy tam duży parkiet, kanapy do siedzenia oraz bar z serwującym drinki barmanem. Dodatkową atrakcją mogą być pokazy tańca gorących dziewczyn. Pamiętajmy zabawmy się z przyjaciółmi, warto spędzić wspólnie czas, zwłaszcza, że nasz Kawaler już więcej Kawalerem nie będzie!

Zwyczajna-niezwyczajna impreza

Pamiętajmy niezależnie czy wybierzemy ekstremalne sporty, czy jeszcze bardziej ostre rozrywki, skończmy imprezę bawiąc się wyśmienicie we własnym gronie. Ważne jest przede wszystkim, aby to Pan Młody był zadowolony, a cała reszta uczestników na długi czas zapamiętała ten ostatni dzień młodości naszego kawalera. Zostawmy sobie również siły na wesele. Po niektórych kawalerskich tydzień to może być za krótki czas na odpoczynek!

 

Related articles

Back to Top