Bonusy bukmacherskie – co czeka na klientów w zakładach bukmacherskich?

W dobie coraz większej popularności obstawiania meczów przez osoby liczące na wygraną zakłady bukmacherskie prześcigają się w interesujących ofertach przeznaczonych przede wszystkim dla nowych klientów. Aby zachęcić do obstawiania, przygotowują oferty bonusów, które pozwalają na starcie oszczędzić nieco pieniędzy. Jakie bonusy znajdziemy w ofercie internetowych bukmacherów?

Bonusy bukmacherskie bez depozytu – darmowe środki na start

Na stronie www.zawodtyper.pl możesz znaleźć bonusy bez depozytu na start od kilku zakładów bukmacherskich, w tym Kod Promocyjny Fortuna, bonus powitalny LVBET i kod promocyjny Totolotek. Każdy z tych „buków” ma jednak określone wymagania, nie dostaniemy ot tak przelewu w kwocie 20 złotych na nasze konto. Bonus można wypłacić dopiero wtedy, gdy dokonamy zakładów na określoną kwotę, zazwyczaj trzykrotność kwoty bonusowej. Jeśli zatem bonus wynosi 20 złotych, musimy wypełnić kupony za łączną kwotę 60 złotych, by móc wypłacić oferowane 20. Trudno doszukiwać się tu nieuczciwości – w końcu bukmacher po to oferuje startowe bonusy, by zachęcić do pozostania z nim na dłużej.

 Kod promocyjny Fortuna – dlaczego warto?

Według badań Fortuna to najpopularniejszy w Polsce zakład bukmacherski – według oficjalnych danych ponad połowa klientów online korzysta właśnie z kuponów Fortuny. Dlaczego warto? Fortuna to aplikacja mobilna dla klientów na telefony z systemem iOS i Android, za pośrednictwem której można zasilić swoje bukmacherskie konto, profesjonalizm i legalność. Korzystając z kodu promocyjnego, mamy możliwość wyboru bonusu spośród dwóch dostępnych rozwiązań: darmowych 20 złotych bez oczekiwanych wpłat albo tak zwane 115 złotych bez ryzyka. Polega na tym, że Twój pierwszy kupon jest właśnie zakładem bez ryzyka – jeśli nie uda Ci się wygrać, otrzymasz od Fortuny zwrot wpłaty za kupon w pełnej wysokości 115 złotych. Pamiętajmy jednak, że bonusy wkładu bez ryzyka w wysokości 115 złotych i 20 złotych bez wpłat nie łączą się. Kod promocyjny: kasa20.

Bonus powitalny LVBET – korzyści

Odrębny zestaw korzyści przynosi także korzystanie z LVBET, bukmachera, który oferuje wypłatę pieniędzy w 15 minut czy aplikację mobilną. Kod promocyjny to ZET20.Aby skorzystać z bonusu, należy najpierw zarejestrować się przez Internet, a następnie wysłać maila do bukmachera na adres promocje@lvbet.pl, z tytułem: Bonus bez Depozytu. Po otrzymaniu bonusu należy stworzyć kupon złożony z co najmniej 3 sportowych wydarzeń z minimalnym kursem 1,25. Jeśli potrzebujesz pomocy, zawsze możesz z niej skorzystać za pośrednictwem www.zawodtyper.pl, klikając w odpowiedni baner. Oprócz bonusu bez depozytu LVBET oferuje ponadto bonus powitalny w wysokości nawet 1000 złotych czy LVBET bonus Multikozak.

Bonusy Totolotka – graj bez podatku

Totolotek to bukmacher pod pewnym względem wyjątkowy, bowiem tylko u niego z wykorzystaniem bonusu „Gram grubo” można wygrać kwoty, które nie będą podlegały opodatkowaniu – dotyczy to wygranych w piątki oraz spotkań piłkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Minimalna stawka dla gry bez podatku w piątki wynosi 100 złotych, minimalny łączny kurs 2.00, w przypadku Ligi Europy i Ligi Mistrzów wartości te wynoszą odpowiednio 20 złotych i także 2.00. Ilość kuponów jest nieograniczona! Zwarto dodać, że z pomocą aplikacji mobilnej Totolotek można zasilić swoje konto, a także dokonać przelewu na swoje konto bankowe, wypłacając wygrane środki.

Jak widać, oferta bukmacherów w zakresie bonusów jest dość szeroka, każdy musi zdecydować, co mu się najbardziej opłaca, biorąc pod uwagę, czy zamierza obstawiać wyniki dłużej, czy to tylko jednorazowa przygoda.    

Related articles

Back to Top