Cube Access Hybrid 500 czy Hybrid Pro?

Hybrid Pro to model, który gwarantuje wygodę, bezpieczeństwo oraz osiąganie dobrych efektów. Niezawodny rower, to marzenie każdego rowerzysty, niezależnie od tego czy jesteśmy zawodowcami czy amatorami. Hybrid Pro jest linią, która zapewnia nam najwyższą jakość i zawrotną prędkość rowerów. Wybierając jeden z rowerów z tej serii, jesteśmy w stanie zapewnić sobie szybkie tempo podczas długich przejażdżek oraz codziennej jazdy.
Cube Asccess Hybrid Pro, to rowery ciche i eleganckie. Seria ta podzielona jest na rowery damskie i męskie. Jazda na rowerze zapewnia również swobodę, dzięki mocnym napędom (np. Bosch CX). Podczas jazdy zatem, nie będziemy odczuwać aż tak dużej wagi roweru.

Co ciekawe – seria ta ma podstawową cechę. Polega ona na nowoczesnym wyglądzie geometrii rowerów. Otóż, zamysłem producenta jest, by nie przypominała ona tradycyjnych elektrycznych rowerów. Oba typy rowerów – męskie i damskie – są dopasowane do kobiecego/ męskiego ciała. Poza tym, każdy element roweru charakteryzuje się najwyższą jakością i zapewnia komfort podczas jazdy w terenie, jak i w mieście.

Różnice między modelami

Modele linii Hybrid, mogą się od siebie bardzo różnić. Powstanie tej serii jest połączeniem klasycznych modeli z napędem elektrycznym.rower-cube-hybrid-pro

  • CUBE Stereo Hybrid 120 HPC Race, to jeden z najbardziej nowoczesnych modeli. Rower ten jest szczególnie lekki, bardziej sztywny i zapewnia większą wygodę. Jest on wyposażony w hydrauliczne hamulce tarczowe Magura MT Trail oraz przełożenie o 11 biegach. Dodatkowo, rower ten posiada widelec z tłumikiem Fox 34. Dzięki takiemu wyposażeniu, rower świetnie nada się na strome trasy.

 

  • Cube Acid Hybrid One 400 – model, który jest połączeniem roweru górskiego i elektrycznego. Cecha charakterystyczną tego modelu jest opracowanie głównej rury od nowa – dzięki niej, napęd jest schowany. Rower posiada napęd Bosh Active Plus. Zapewnia to wydajność roweru, nawet w przypadku Downhill i innych szczególnie wymagających dyscyplin rowerowych. Rower poza tym, wygląda o wiele lepiej dzięki wewnętrznym okablowaniu.

 

  • CUBE Access Hybrid Pro 400 – jest to rower typowo damski. Stanowi on połączenie MTB i roweru elektrycznego. Model ten jest lekki i zapewnia swobodną jazdę. Właściwości roweru pozwalają więc na spełnienie oczekiwań każdej kobiety. Napęd roweru – Bosch CX, został połączony z hydraulicznymi hamulcami tarczowymi. Dodatkowo, rower wyposażony jest w 10-biegowe przełożenie Shimano Deore oraz amortyzowany widelec Sntour ze skokiem wynoszącym 100 mm. Oprócz tego, rower prezentuje się elegancko i nowocześnie.

 

  • CUBE Stereo Hybrid 120 Pro 500 – jest to rower, który zawiera w sobie cechy modelu elektrycznego i górskiego. Napęd Bosch oraz najwyższej jakości części, to cecha, jaką charakteryzują się rowery. Warto zauważyć pomysłowy design i fakt, iż model ten nie przypomina roweru elektrycznego. Wygodę i komfort podczas jazdy, zapewnia niska waga roweru – 21,6 kg. Kolejnym atutem tego modelu, jest widelec ze 100 mm skokiem, który można zablokować.

Zobacz wszystkie rowery marki Cube w PM Bike»

Podstawowe różnice pomiędzy poszczególnymi modelami, to ich konstrukcja, części oraz producenci, od których pochodzą. Konkretne modele Hybrid – a zwłaszcza te najnowsze – mogą mieć więcej zalet niż starze modele. Jest to najbardziej istotna różnica. Wyposażenie rowerów mogą znacznie wpływać na komfort jazdy, przez co każdy z nas może wybrać odpowiedni model i dopasować go do swoich potrzeb.

rower-cube-hybrid-500
Cała linia Hybrid cechuje się nowoczesnym designem, lekkością oraz komponentami o najwyższej jakości. Każdy z powyżej wymienionych modeli może spełnić nasze oczekiwania. Rowerzyści – zarówno zawodowcy, jak i amatorzy, mogą dobrać odpowiedni model do swojego ulubionego typu jazdy. Różnorodność, jaką można zauważyć między rowerami, jest więc bardzo przydatna. Warto sprawdzić także poradnik na temat doboru rozmiaru ramy.

Cube Access Hybrid gwarantuje wygodę i komfort podczas jazdy, dzięki konkretnym zestawieniu komponentów. Każdy z nas ma inne preferencje i przyzwyczajenia co do wyposażenia roweru. To samo odnosi się do stylu jazdy oraz ulubionej dyscypliny sportowej. Warto również zauważyć, że producent oferuje najwyższej klasy rowery, poprzez połączenie ich rodzajów.Related articles

Back to Top