Ranking gadżetów erotycznych

Akcesoria erotyczne są szczególnie istotnymi elementami zwłaszcza dla tych osób, które cenią sobie udane i długie stosunki. Dziś, możemy zaopatrzyć się w wiele różnorodnych, zabawek specyfików erotycznych.

Najczęściej, wybieramy poszczególne akcesoria i gadżety ze sklepu internetowego. W ten sposób gwarantujemy sobie anonimowość i dyskrecję. Obecnie, oferta dobrego sklepu internetowego jest bardzo szeroka. Dzięki temu, każdy z nas ma możliwość zakupienia potrzebnych preparatów, zabawek i innych gadżetów erotycznych.

sex shop internetowy

Top 5 najlepszych zabawek erotycznych

Nowoczesny wibrator

Nowoczesny wibrator, który masuje punkt G i stymuluje łechtaczkę – produkt ten przeznaczony jest dla każdej kobiety, która ceni sobie szczególnie silne doznania podczas rozkoszy. Produkt został wykonany z wysokiej jakości silikonu, zapewniając nam przez to bezpieczeństwo i higienę podczas używania. Nie powoduje on podrażnień i uczuleń. Poza tym, wibrator nie odbarwia się z czasem i nie wydziela zapachu. Wibrator posiada specjalne wypustki na główce, które masują punkt G jak palec. Jest to szczególna cecha, jaką posiada jedynie ten model. Wibrator ma 7 różnych programów masowania.

Żel orgazmowy dla kobiet

Jest on delikatny dla tych najwrażliwszych części intymnych. Stosowanie tego żelu pozwala mocno przyspieszyć i przedłużyć orgazm. Żel skutecznie wzmocni nasz orgazm, co wpłynie na doznania erotyczne dla obu partnerów. Można go stosować zarówno podczas stosunku z partnerem, jak i podczas samodzielnych zabaw z wibratorem. Żel jest bogaty w aktywne składniki, które wzmacniają wrażliwość sfer intymnych. Oprócz rozkoszy, jaką zapewnia nam żel, warto pamiętać o tym, iż celem jego stosowania jest również do pielęgnacji stref intymnych. Żel zapobiega również obtarciom podczas stosunku.

Nowoczesny mastrubator dla mężczyzn VIKI

Bardzo ciasna i delikatna zabawka erotyczna, jest również dostępna w niskiej cenie. Została ona wykonana z wysokiej jakości tzw. cyberskóry. Dzięki temu, gadżet ten przypomina do złudzenia realną waginę. Producent VIKI zapewnia nam najlepsze doznania, dzięki prążkowanemu wnętrzu sztucznej waginy. Dodatkowo, zewnętrzna część VIKI nie wyślizguje się z rąk, co jest szczególnie ważne.

Żel NURU i winylowe prześcieradło do mokrych zabaw

Zestaw ten zawiera zmysłowy żel japoński do masażu ciała. Dodatkowo, prześcieradło wykonane w całości z winylu, jest nieprzemakalne, dzięki czemu możemy zagwarantować sobie nietypowe igraszki miłosne. Masaż NURU jest świetną alternatywą dla gry wstępnej. Polega on na masowaniu ciała partnera swoim ciałem. Zestaw zapewni nam niezapomniane doznania seksualne. Pojemność buteleczki z żelem jest dość duża, dzięki czemu mamy możliwość częstego korzystania z tego sposobu na grę wstępną.

Spray analny

Spray analny z efektem chłodzącym – jest to dość ciekawy specyfik, przeznaczony zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Spray ten ułatwia penetrację i koi skórę. Jest on rozpuszczalny w wodzie.

gadżety erotyczne

W sklepie erotycznym eRozkosz znajdziemy szeroki wybór gadżetów erotycznych w bardzo atrakcyjnych cenach.

Related articles

Back to Top