Manicure hybrydowy – co aktualnie jest w modzie?

Manicure hybrydowy podbija serca coraz większego grona kobiet i nieustannie powiększa swoje horyzonty. Po tradycyjnych hybrydach jednokolorowych, które stały się ulubieńcami wielu bizneswoman i ciekawymi wzorami, którymi chwaliły się wszystkie wielbicielki nail art na Instagramie, temat hybryd delikatnie ucichł, niezauważenie zwiększając swoje zasięgi. Dla nas jednak hybryd nigdy dość, podobnie jak ekscytujących trendów pojawiających się na wybiegach, w magazynach i mediach społecznościowych. Jeśli kochasz manicure hybrydowy i nieustannie poszukujesz nowych, ciekawych pomysłów na kolejny, sprawdź co będzie królowało na paznokciach w nadchodzących miesiącach!

Klasyka stylu i kolorystyczne szaleństwo

Kto powiedział, że jednokolorowe paznokcie muszą być nudne? W tym roku to właśnie na te klasyczne, sprawdzone rozwiązania będziemy stawiać najchętniej! Do gry wchodzą zarówno delikatne i odpowiednie do biura pastele, jak i żywe róże, fuksje, pomarańcze i czerwienie. Ta ostatnia jest w formie hybrydowej kochana szczególnie – czerwień to przecież symbol kobiecości i idealny dodatek zarówno do małej czarnej, jak i bardziej drapieżnej stylizacji. Zapewniona przez hybrydę długotrwałość koloru to tylko dodatkowy atut – chyba każda z nas doskonale wie, że zmywanie czerwonego lakieru co kilka dni nie należy do najprzyjemniejszych zadań! Ciekawą ofertę lakierów hybrydowych można sprawdzić pod adresem: www.modenanails.pl/lakiery-hybrydowe-klasyczne

Ciemne kolory latem? Czemu nie!

Czernie, brązy, ciemne fiolety i granaty to zwykle domena sezonu jesień-zima, jednak tym razem styliści stawiają na nie także latem! Jeśli do tej pory uwielbiałaśburgundy i matową czerń, ale nie potrafiłaś odważyć się na stosowanie ich w wakacje, ten sezon należy do ciebie. Pamiętaj jednak, że ciemne paznokcie potrafią przytłaczać, szczególnie jeśli zestawisz je z równie ciemnymi ubraniami – postaw na pastelowe dodatki, by odświeżyć stylizację i dodać jej prawdziwie letniej lekkości.

 

nabłyszczacz hybryda

 

 

Manekin nude

Słyszałaś o trendzie, który zawojował tegorocznymi pokazami mody wiosna-lato? Mowa oczywiście o manekin manicure, czyli paznokciach w kolorze cielistym, niemalże zlewających się z twoim kolorem skóry. Ich ideą jest stworzenie looku a’la manekin sklepowy – dłonie nie mają rzucać się tu w oczy, a paznokcie muszą wyglądać naturalnie w wręcz niewidzialnie. Idealne rozwiązanie dla tych, u których kolorowy manicure nie jest w pracy mile widziany.

Zabłyśnij z paznokciami fluo

Jedną z nowości na rynku hybrydowym i niewątpliwym hitem nadchodzącego lata będą paznokcie fluorescencyjne, czyli najprościej mówiąc świecące w ciemności. Efekt uzyskany dzięki zastosowaniu specjalnego pudru jest tak nietypowy, że z pewnością warty choć jednorazowego spróbowania. Fluo jest idealne zarówno na letnie plażowe imprezy, jak i w formie dodatku na jednym z paznokci kontrastującego z pozostałym maniucre. Nasza propozycja? Połącz dwa trendy, stawiając na matowe czarne hybrydy i fluorescencyjny proszek na palcu serdecznym. Zachwyt gwarantowany!Related articles

Back to Top