Manicure hybrydowy – co aktualnie jest w modzie?

Manicure hybrydowy podbija serca coraz większego grona kobiet i nieustannie powiększa swoje horyzonty. Po tradycyjnych hybrydach jednokolorowych, które stały się ulubieńcami wielu bizneswoman i ciekawymi wzorami, którymi chwaliły się wszystkie wielbicielki nail art na Instagramie, temat hybryd delikatnie ucichł, niezauważenie zwiększając swoje zasięgi. Dla nas jednak hybryd nigdy dość, podobnie jak ekscytujących trendów pojawiających się na wybiegach, w magazynach i mediach społecznościowych. Jeśli kochasz manicure hybrydowy i nieustannie poszukujesz nowych, ciekawych pomysłów na kolejny, sprawdź co będzie królowało na paznokciach w nadchodzących miesiącach!

Klasyka stylu i kolorystyczne szaleństwo

Kto powiedział, że jednokolorowe paznokcie muszą być nudne? W tym roku to właśnie na te klasyczne, sprawdzone rozwiązania będziemy stawiać najchętniej! Do gry wchodzą zarówno delikatne i odpowiednie do biura pastele, jak i żywe róże, fuksje, pomarańcze i czerwienie. Jednak to nie wszystko, w tym sezonie także szczególnie modne będą wielobarwne paznokcie, gdzie każdy paznokieć różni się odcieniem. Ta ostatnia stylizacja jest przewidziana także w formie jedynie odróżniających się kolorem końcówek, gdzie pozostała część płytki paznokcia pozostaje nude. Zapewniona przez hybrydę długotrwałość koloru to tylko dodatkowy atut – chyba każda z nas doskonale wie, że zmywanie czerwonego lakieru co kilka dni nie należy do najprzyjemniejszych zadań!

Stonowane kolory latem? Czemu nie! Nowe lakiery hybrydowe Semilac

Czernie, biele oraz szarości to zwykle domena sezonu jesień-zima, jednak tym razem styliści stawiają na nie także latem! Jeśli do tej pory uwielbiałaś grafitowe barwy i matową czerń, ale nie potrafiłaś odważyć się na stosowanie ich w wakacje, ten sezon należy do ciebie. Pamiętaj jednak, że ciemne paznokcie potrafią przytłaczać, szczególnie jeśli zestawisz je z równie ciemnymi ubraniami – postaw na pastelowe dodatki, by odświeżyć stylizację i dodać jej prawdziwie letniej lekkości. Natomiast w przypadku bieli producent lakierów Semilac wychodzi klientom naprzeciw i wypuszcza na rynek nowy kolor Strong White, który idealnie dopełni ciemniejszy manicure jasnym akcentem.

hybrydy, lakiery hybrydowe

Wypróbuj najnowsze trendy przy użyciu trwałych lakierów hybrydowych.

Lakiery hybrydowe Hi Hybrid a wielokolorowe paznokcie

Słyszałaś o trendzie, który zawojował tegorocznym sezonem wiosna-lato? Mowa oczywiście o wielobarwnych pastelowych paznokciach, gdzie na jednej dłoni mamy do czynienia z całą gamą kolorów. W ofercie lakierów hybrydowych Hi Hybrid łatwo znaleźć właśnie takie pastelowe odcienie. Już nie musisz godzinami zastanawiać się nad odpowiednim kolorem – możesz użyć wszystkich lakierów, na jakie masz ochotę. Oprócz tego dopełnią każdy strój podobieństwem choćby jednej barwy.

Zabłyśnij z paznokciami fluo

Jedną z nowości na rynku hybrydowym i niewątpliwym hitem nadchodzącego lata będą paznokcie fluorescencyjne, czyli najprościej mówiąc świecące w ciemności. Efekt uzyskany dzięki zastosowaniu specjalnego pudru jest tak nietypowy, że z pewnością warty choć jednorazowego spróbowania. Fluo jest idealne zarówno na letnie plażowe imprezy, jak i w formie dodatku na jednym z paznokci kontrastującego z pozostałym manicure. Nasza propozycja? Połącz dwa trendy, stawiając na matowe czarne hybrydy i fluorescencyjny proszek na palcu serdecznym. Zachwyt gwarantowany!

Related articles

Back to Top