Ubrania dla osób w rozmiarze xxl

Niektórzy uważają, że z dodatkowymi kilogramami zawsze będą wyglądać źle. Jednak dobrze dobrane ubrania mogą również sprawić, że nawet puszysta kobieta może wyglądać pięknie. Jakie ubrania powinny więc  mieć osoby puszyste? Oczywiście nie tylko wygodne, ale również takie, które powinny mieć:

Dobry rozmiar

Osoby otyłe często ubierają się w większe ubrania niż powinny. To nie przyczyni się do tego, że będą wyglądać lepiej. Wręcz przeciwnie, w za dużych ubraniach, będą wyglądały na jeszcze większe. Podobnie jest w przypadku za małych ubrań. Nie można wciskać się w ubrania, ponieważ później powstają nieestetyczne fałdki.

Dobry fason

Dal osób puszystych jest kilka rozwiązań w przypadku odzieży damskiej xxl. Przede wszystkim ubrania te powinny ujmować kilogramów i zakrywać mankamenty, a pokazywać atuty, które ma każda osoba. Dobrym rozwiązaniem są drapowania, które potrafią ukryć brzuszek oraz masywne uda, czy też biodra. Dobrze jest eksponować dekolt i stosować odcięcia pod biustem, dzięki temu odwrócimy uwagę od problematycznych miejsc. W przypadku bluzek warto również zwrócić uwagę, aby miały zaokrąglony krój na dole, dzięki takiemu zabiegowi, sprawią, że talia będzie wydawała się węższa, a przez to ubędzie nam kilka kilogramów.

Dobry wzór

W przypadku osób puszystych, powinny i one również zwracać uwagę na wzory ubrań, które wybierają. Powinny pozbyć się ze swojej szafy wszystkiego, co ma bardzo duże wzory na przykład kwiaty. Taki wzór daje wrażenie jeszcze większej sylwetki. Osoby z dodatkowymi kilogramami powinny wybierać jednolite tkaniny lub tkaniny z drobnym wzorem. Dzięki takiemu zabiegowi będą się wydawać znacznie mniejsze.

Dobry kolor

Uważam, że kilogramy, to nie powód, żeby wciskać się w tylko czarne ubrania. Oczywiście ciemniejsze ubrania wyszczuplają, ale można pomyśleć na przykład o granacie. Równie dobrze osoby w większym rozmiarze mogą ubierać się w jasne kolory, również biel. Ważne jest jednak, aby odpowiednio dobrały fason ubrań. Jeśli jednak preferują ciemniejsze zestawy, to należy pamiętać o jasnych dodatkach, które to rozjaśnią cały zestaw.

Dobre dodatki

Uzupełnieniem stroju dla osób w większym rozmiarze powinny być dodatki, które odwrócą uwagę od dodatkowych kilogramów. Warto więc pomyśleć o o dużej torbie, przy której każda kobieta będzie wyglądała na drobną. Nie należy również zapominać o biżuterii. Osoby puszyste mogą sobie pozwolić na duże korale i duże masywne wisiory, które odwrócą uwagę od brzucha. Na szczuplejszych osobach, takie dodatki prezentowałyby się dużo gorzej, więc warto skozrystać!

Są strojem nie tylko na zwykły dzień

Osoby w rozmiarze xxl mają również tendencje ubierania się ciągle w te same wygodne ubrania. Może są one komfortowe, ale nie na wszystkie okazje wypada iść ubranym w dresy lub leginsy. Warto więc zadbać o odzież damską xxl taką jak sukienki w dużych rozmiarach, czy też suknie wieczorowe. Tak, tak, dobrze słyszycie, osoby puszyste tez mogą dla siebie znaleźć takie stroje.

Jeśli nie wierzycie, zajrzyjcie tutaj: http://www.mylady.pl/

Related articles

Back to Top