W jakiej cenie wypożyczymy samochód w Krakowie?

wypożyczalnia samochodów krakówLudziom wydaje się, że wypożyczenie auta jest sprawą bardzo drogą, która wymaga nie wiadomo jakich nakładów pieniężnych. Prawda jest jednak nieco inna. Owszem, istnieją samochody, których wynajem może kosztować tysiące złotych, jednak większość aut, jest na kieszeń każdego, przeciętnego człowieka. Nie trzeba przecież na wakacjach, czy podczas konferencji jeździć najdroższymi modelami Audi czy BMW? Inne samochody także są sprawne i spełniają swoje założenia. Jednak pewnie większość ludzi zastanawia się w takim razie, o jakich cenach mowa? Ile potrzeba pieniędzy, aby wynająć auto na kilka dni?

Ile kosztują auta klasy C, D i D+ na podstawie cennika firmy CaRent-24

Jeżeli chodzi o samochody klasy C, to wynajęcie ich wynosi od 119 zł, jeżeli wynajęcie trwa od 1 do 3 dni. 110 zł, jeżeli wynajmuje się od 4 do 7 dni. Jeżeli wynajmuje się takie auta od 8 do 14 dni, to płaci się za dzień 101 zł. Z kolei, jeżeli wynajmuje się na 15 do 29 dni, to cena zmniejsza się do 95 zł. Z kolei wynajęcia na ponad 30 dni skutkują najniższą ceną dzienną, wynoszącą 87 zł. Z kolei, jeżeli chodzi o auta, to w klasie C dostępne są takie modele, jak Toyota Corolla, Fiat Tipo LPG oraz Toyota Auris.

wypożyczalnia aut krakówW klasie D, samochody są już nieco droższe do wypożyczenia. Jeżeli wynajmuje się je od 1 do 3 dni, to trzeba zapłacić 189 złotych. Jeżeli wynajęcie mieści się w 4 do 7 dni, to za każdy dzień płaci się 173 zł. Od 8 do 14 dni skutkuje rachunkiem dziennym w wysokości 159 zł, a od 15 do 29 dni trzeba zapłacić 139 zł. Od 30 do 60 dni płaci się 129 zł. A jeżeli wynajęcie trwa dłużej niż 60 dni, to za jeden dzień ma się do zapłacenia kwotę 89,99 zł. W tej klasie można wypożyczyć takie samochody, jak Toyota Avensis.

Z kolei, jeżeli mówimy o klasie D+, to mówimy o autach, które z tych trzech klas są najdroższe (chociaż w całej wypożyczalni CaRent-24 można wynająć jeszcze droższe auta niż te z tej kategorii). Aby wynająć auto tego typu na okres od 1 do 3 dni, potrzeba mieć środki w kwocie 199,90zł na każdy dzień. Na okres od 4 do 7 dni kwota ta zmniejsza się do 189,90zł. Jeżeli chcesz wynająć od 8 do 14 dni to zapłacisz 179 zł. Od 15 do 29 dni zapłacisz 169 zł, a od 30 do 60, kwota będzie wynosiła 159zł. Natomiast powyżej dni 60 płacić będziesz 99,99 zł za jeden dzień. Samochody, jakie masz do wyboru to: Toyota Avensis, Toyota Avensis Combi,  l40 kombi automat oraz Volvo XC70.

wypożyczalnia samochodów kraków baliceCzy warto jest wynajmować samochody?

Z powyższego cennika wynika, że jak najbardziej. Prawdą jest bowiem fakt, iż własny samochód to pewnego rodzaju skarbonka bez dna. Ciągle trzeba o samochodzie myśleć – naprawiać w razie awarii, ubezpieczać, kupować benzynę. A tak, wypożyczając auto, ma się je wyłącznie przez pewien czas i jedyne o czym trzeba pamiętać to tankowanie, zwłaszcza, jeżeli jedzie się gdzieś dalej.

 

Related articles

Back to Top