Torby na prezenty świąteczne

Święta to zdecydowanie okres największej sprzedaży dla wielu firm, które w celach wizerunkowych pragną obdarować upominkiem kluczowych klientów i partnerów. W tym tekście, proponujemy Wam nasze pomysły na stylowe i ekonomiczne opakowanie świątecznych prezentów.

Kiedy rozpocząć przygotowania do świąt?

Większość firm zdecydowanie zaczyna zbyt późno swoje przygotowania. Wtedy pojawia się też niepotrzebny stres. A przygotowania najlepiej zacząć już pod koniec sierpnia lub nawet na początku września.

Opakowanie to jeden z kluczowych elementów, które powinno się zaplanować z odpowiednim wyprzedzeniem. Święta to największe wyzwanie w roku dla wszystkich przedsiębiorców, właścicieli sklepów internetowych czy marketerów. Zdobycie serc konsumentów to cel nadrzędny wszystkich graczy na istniejącym rynku.

Użyj popularnego kolorów świątecznych – zieleni i czerwieni

Choinki, światełka, ozdoby – to właśnie one wszystkie łączą w sobie zieleń oraz czerwień. Nie bez powodu tak się też dzieje – to najpopularniejsze barwy symbolizujące Boże Narodzenie. Użyj tych dwóch kolorów, aby jasno podkreślić nawiązanie do zbliżających się świąt. To również świetna kombinacja dla radosnego, pełnego energii produktu. Jeśli jednak nie chcesz przeprowadzać żadnej rewolucji w zakresie swojej identyfikacji wizualnej, zdecyduj się na drobny, kolorystyczny akcent świąteczny, który zawsze będzie dobrze postrzegany.

A może złoto i czerwień?

Czerń ze złotem to idealne połączenie przywołujące na myśl luksusowe marki. Czarny kolor to symbol czystej elegancji, zaś złoty nie bez powodu kojarzony jest z luksusem i bogactwem. Jeśli Twoje produkty kategoryzujesz jako ekskluzywne, Twoje świąteczne opakowanie będzie świetnie wyglądać właśnie w takim zestawie kolorystycznym.

Ekologiczny wybór

Nowoczesne projekty oparte na rustykalnych i ekologicznych elementach to zdecydowani zwycięzcy. Takie elementy tworzą organiczny charakter i dają bardzo gustowny, minimalistyczny akcent. Podoba Ci się taka inspiracja? Skorzystaj z pudełek firmy opakowania.pwgajowczyk.pl. Naturalna, brązowa tektura idealnie współgra z czarnym nadrukiem. Nawet prosty nadruk z życzeniami świątecznymi będzie prezentował się niezwykle efektownie.

Zaprzyjaźnij się z modnym minimalizmem

Minimalizm jest nowoczesnym sposobem na dotarcie do niemal każdego konsumenta. Projekty, na których „zbyt dużo się dzieje, często są odbierane jakby atakowały każdego klienta. Opakowania świąteczne, chociaż powinny się wyróżniać, muszą też kojarzyć się zupełnie inaczej. Subtelne wzory, spokojne barwy i eleganckie dodatki – w tym kierunku zdecydowanie warto pójść. Minimalistyczne pudełka przydadzą się również przy innych okazjach.

Wykorzystaj ścinki i wełnę z drzewa

Wełna drzewna to super rozwiązanie do wypełnienia pudełek. Są to bardzo drobne ścinki, które zapewniają zdecydowanie lepszą amortyzację produktom wewnątrz. Możesz wykorzystać ciepłe, brązowe kolory lub znaleźć wersję w opisanych wyżej barwach świątecznych. Dzięki takim wypełniaczem pudełka prezentują się znacznie ciekawiej – zrobią furorę również na popularnym dziś Instagramie!

 

Related articles

Back to Top