TOP 3 producentów ubrań roboczych BHP

Sięganie po odzież roboczą i akcesoria sprawdzonych producentów BHP jest dość naturalnym sposobem na zdobycie wysokiej jakości wyposażenia do każdych warunków pracy. Marki takie jak DeltaPlus, Portwest czy Polstar od wielu lat pracują na swoją reputację, dostarczając na rynek wysokie jakości odzież, obuwie i akcesoria ochronne gwarantujące bezpieczeństwo pracy i zgodność z wszystkimi wymogami BHP niezależnie od branży, przez jaką zostaną wykorzystane. Wspomniani producenci to bez wątpienia TOP 3 producentów ubrań roboczych i BHP w Polsce i na świecie. Co można znaleźć w ich asortymencie i dlaczego to właśnie te marki są warte uwagi i zaufania?

DeltaPlus – ubrania robocze BHP

Francuska firma Delta Plus to jedna z najdłużej działających na rynku marek specjalizujących się w produkcji wysokiej jakości odzieży roboczej i wyposażenia BHP. Początkowo jej produkty skupiały się wokół odzieży przeciwdeszczowej oraz rękawic skórzanych, jednak podczas dynamicznego rozwoju rynku w latach 80. i 90. ubiegłego wieku marka coraz chętniej sięgała po kolejne pomysły i projekty osiągając ostatecznie ogromną różnorodność produktów, jaką może pochwalić się dziś. Końcowe dekady XX wieku były dla Delta Plus szansą na otworzenie się na rynki międzynarodowe, co również znacząco wpłynęło na jakość i różnorodność asortymentu marki. Odzież ochronną i roboczą Delta Plus cechuje przede wszystkim wysoka jakość wykonania, solidne materiały oraz aż trzy klasy produktów: Premium, Evolution oraz Essential. Co można znaleźć w jej ofercie?

Buty robocze COMO S1P SRC

Buty robocze COMO S1P SRC firmy DeltaPlus.

Delta Plus specjalizuje się w produkcji odzieży ochronnej, w tym elementów ochrony głowy, rąk, ciała, nóg oraz zabezpieczeń przed upadkiem z wysokości. Modele odzieży roboczej przygotowanej przez markę znajdują szerokie zastosowanie w rolnictwie i ogrodnictwie, na budowach, podczas prac remontowych, w przemyśle ciężkim i lekkim, a także w branży logistycznej, służbie zdrowia, przemyśle petrochemicznym i gazowym, górnictwie oraz energetyce wiatrowej. Różnorodność rozwiązań jest tu więc ogromna i każdy ma szansę znaleźć w ofercie producenta odzieży roboczej odpowiednią do swoich potrzeb.

Portwest- liderów rynku produktów BHP 

Równie wysoką jakością produktów, długim stażem na rynku i międzynarodową rozpoznawalnością wśród użytkowników może pochwalić się irlandzka marka Portwest. Przywiązanie do jakości i solidnego wykonania każdego elementu wyposażenia dla pracowników z różnych gałęzi przemysłu i grup zawodowych spowodowały, że Portwest już od wielu lat uważana jest za jednego z wiodących liderów rynku BHP i traktowana jako jedna z docelowych marek dla kompleksowego wyposażenia stanowisk pracy.

Rękawica powlekana PU Portwest

Rękawica powlekana PU firmy Portwest.

W ofercie marki można liczyć między innymi na roboczą odzież ognioodporną, najwyższej klasy obuwie ochronne, dużą różnorodność akcesoriów do ochrony dłoni, oraz wiele innych elementów podstawowej odzieży roboczej i środków ochrony indywidualnej. Są tu między innymi kamizelki odblaskowe, odzież gastronomiczna, gogle ochronne, czy pełne kombinezony ochronne. Wszystkie produkty dostępne w ofercie marki spełniają szereg najwyższych standardów i norm światowych uznanych jako wyznacznik jakości w kwestiach BHP. Marka oferuje odzież BHP i produkty zgodne między innymi z normami ISO 11611, EN ISO 20471, EN 343, EN 342, EN 812:2012, EN 13034 czy EN 388.

Polski producent odzieży roboczej Polstar

Choć to zagraniczne marki królują wśród najbardziej zaufanych i sprawdzonych producentów odzieży BHP, polski producent, Polstar, nie odbiega od nich znacząco pod kątem oferowanej jakości i różnorodności oferty. Polstar działa na rynku od 1990 roku i jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek BHP nie tylko na rynku krajowym, ale i zagranicznym. Zadowoleni klienci wskazują na wyjątkową jakość wykonania ubrań roboczych jako najważniejszy element sukcesu marki – każda kurtka, para rękawic ochronnych czy butów roboczych spełnia tu najwyższe standardy i poza bezpieczeństwem gwarantuje też wyjątkowo wysoki komfort użytkowania.

kurtka ostrzegawcza

kurtka ostrzegawcza typ BOMBER o intensywnej widoczności

Na ofertę ubrań roboczych Polstar składają się między innymi liczne modele obuwia roboczego i ochronnego, pełen asortyment odzieży roboczej, a także dodatki w postaci rękawic i podstawowych środków ochrony indywidualnej niezbędnych w różnych środowiskach pracy. Marka dba o to, by wszystkie jej produkty były zgodne z wymogami BHP Unii Europejskiej i posiadały wymagane certyfikaty we wszystkich klasach bezpieczeństwa.

Related articles

Back to Top