Serwis samochodów marki Ford

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Z serwisu samochodów marki Ford mogą skorzystać nie tylko osoby, które zauważyły usterkę w swoim pojeździe. Również każdy kto pragnie dokonać sprawdzenia stanu akumulatora, oświetlenia, ciśnienia w oponach, wymienić filtry oleju, powietrza lub skorzystać z innych bogatych usług może z powodzeniem udać się do serwisu. Oferują one kompleksową pomoc zarówno w powszechnych usterkach jak i w przypadku pojawienia się bardziej skomplikowanych problemów. Kiedy i dlaczego warto zdecydować się na usługi serwisu Ford?

Naprawa samochodów marki Ford

Z serwisu samochodów marki Ford korzystają w dużej mierze osoby, które zaobserwowały niewłaściwe działanie swojego pojazdu. W serwisie możliwe jest przeprowadzenie kompleksowych badań diagnostycznych z wykorzystaniem profesjonalnych systemów, które umożliwiają szybkie wykrycie usterki. Dzięki temu fachowcy są w stanie określić dokładnie o jest przyczyną usterki i jak ją wyeliminować. Możliwe jest wówczas zakupienie i zamontowanie oryginalnych części wymiennych, które doskonale sprawdzą się nawet podczas intensywnej eksploatacji.  W serwisie samochodów marki Ford oferowane są usługi w zakresie mechanicznym, elektrycznym, diagnostycznym, programowania komputerów samochodowych (programowanie modułów). Istnieje możliwość zmiany wyposażenia samochodowego oraz zmiany parametrów programowalnych. Usługi obejmują ponadto usługi wulkanizacyjne oraz serwis klimatyzacji samochodowych.

Co więcej w serwisach samochodów marki Ford można dokonać okresowych przeglądów, które są określone w Książeczce Serwisowej. Specjaliści doskonale znają układ, budowę oraz mocne i słabe punktu pojazdów Ford, dlatego są w stanie kompleksowo zadbać i określić stan pojazdu. Decydując się na konkretne usługi możemy również liczyć na pomoc serwisu w momencie konieczności nagłego holowania. Holowanie jest możliwe 24/7 co gwarantuje, że możemy liczyć na pomoc w każdej chwili. Pomoc drogowa oraz naprawa pojazdu w terenie może okazać się jedyną możliwością w przypadku niespodziewanych problemów pojawiających się w trasie. Co więcej serwis zapewnia również kontynuację podróży poprzez przygotowanie samochodu zastępczego, organizację biletu na pociąg, samolot lub w zależności od indywidualnej sytuacji, przygotowanie noclegu w hotelu.

Kompleksowe, wysokiej jakości usługi jakie oferuje serwis samochodów marki Ford sprawia, że coraz więcej właścicieli nie wyobraża sobie korzystania z usług innej placówki.

Dlaczego warto skorzystać z usług serwisu Ford?

ZNiezależny serwis ford usług serwisu samochodów marki Ford mogą skorzystać wszystkie osoby posiadające różnorodne modele, niezależnie od tego jakiego są rocznika i czy są sprowadzane z ameryki czy pochodzą z rynku europejskiego. Fachowcy doskonale poradzą sobie z zabytkowymi modelami jak i z najnowocześniejszymi pojazdami. W najnowszych modelach stosowane są coraz nowocześniejsze technologie, jednak dzięki specjalistycznej wiedzy oraz odpowiednich urządzeń, trafne zdiagnozowanie usterki nie stanowi problemu.

Ponadto serwisy skierowane na jedną markę potrafią bardziej trafnie i sprawniej dokonywać danych usług, głównie dzięki doskonałej znajomości specyfiki oraz budowy pojazdów. Zaletą są również dokładnie określone cenniki, oraz starannie prowadzona dokumentacja pracy z pojazdem klienta. Często bowiem korzystając z usług mechaników wycena pracy jest pobieżna, niekiedy wielokrotnie zawyżona, podawana już po ukończeniu działań. Serwis samochodów marki Ford gwarantuje stały kontakt, który sprawi że będziemy na bieżąco informowanie o podejmowanych decyzjach oraz etapie prac. Wiele serwisów oferuje ponadto usługę door-to-door, serwis  serwis ekspresowy oraz samochód zastępczy. Dzięki temu nie musimy rezygnować z planów czy zaprzepaszczać wykonywanie codziennych obowiązków. Co więcej naprawy w serwisach posiadają gwarancję dlatego nawet w przypadku gdy usterka pojawi się ponownie możemy skorzystać z darmowej pomocy.


Usługi serwisowe świadczy TimeCar – nieautoryzowany serwis forda.

Dodane przez:

Maciej

Back to Top