Regulamin serwisu Felietony.com.pl

  1. 1. Właściciele strony Felietony.com.pl nie odpowiadają w jakimkolwiek stopniu za treści zawarte w publikacjach nadesłanych przez czytelników. Publikacje te są tylko i wyłącznie prywatnymi przemyśleniami i opiniami autorów z którymi redakcja w żaden sposób się nie identyfikuje.
  2. 2. Publikacje umieszczone na stronie są własnością ich autorów w związku z czym podlegają ochronie własności intelektualnej. W związku z tym ich powielanie bądź używanie w jakikolwiek sposób jest możliwe wyłącznie za ich zgodą.
  3. 3. Nagłówki oraz tytuły to jedyny możliwy obszar ingerencji serwisu Felietony.com.pl w pracę autorów. Redakcja tym samym zastrzega sobie prawo do ich dowolnego zmieniania.
  4. 4. Osoby przesyłające materiały do publikacji oświadczają tym samym, że są pełnoprawnymi autorami tekstów.
  5. 5. Właściciele serwisu mogą zmieniać treść nadsyłanych materiałów wyłącznie za zgodą ich autorów.
  6. 6. Felietony, które w jakikolwiek sposób łamią prawo bądź są niezgodne z ogólnie przyjętymi zasadami etyki dziennikarskiej nie będą publikowane.
  7. 7. Redakcja zastrzega sobie prawo do uznaniowego odrzucenia materiałów nadesłanych przez użytkowników i nie umieszczenia ich na serwisie bez podania przyczyny.
  8. 8. Wszystkie materiały nadesłane do publikacji muszą posiadać cechy felietonu zgodnie z jego przyjętą definicją.
  9. 9. Opinie o publikacjach zawartych na stronie, które będą wulgarne, obraźliwe, bądź będą w sposób nieuzasadniony godziły w dobre imię autorów będą usunięte.

Back to Top