Prezent z sex shopu dla kobiety

Wybranie idealnego prezentu dla żony, dziewczyny czy narzeczonej, jest ciężkim zadaniem dla każdego mężczyzny. Jaki prezent warto kupić dla swojej partnerki?

Na ogół kobiety mają już wszystko, a pomysł z kwiatami wydaje się bardzo banalny i nudny. W tej sytuacji najlepiej postawić na element zaskoczenia i zakupić coś niestandardowego. Dobry sklep erotyczny jest wyposażony w bezpieczne i dobre produkty, które pomoże ci wybrać wykwalifikowany sprzedawca.

Kulki Gejszy

Te kulki to zdrowie i czysta przyjemność dla każdej kobiety. Możesz je podarować swojej partnerce, niezależnie od jej wieku. Dzięki ćwiczeniom z takimi kulkami, kobiety trenują mięśnie znajdujące się na dnie miednicy. Rozwinięte mięśnie kegla zapewniają kobiecie zdrowie oraz bardziej intensywne odczuwanie przyjemności w trakcie seksu.

To nie koniec dobroczynnego działania ćwiczeń z kulkami gejszy. Po porodzie kobieca pochwa szybciej wraca do dobrej formy oraz zapobiega się takim problemom jak nietrzymanie moczu, czy też obniżanie się narządów wewnętrznych. Przede wszystkim jednak wyćwiczone za pomocą tych kulek mięśnie kegla to silniejsze skurcze pochwy w czasie seksu, czyli o wiele bardziej intensywne orgazmy dla kobiety jak i jej partnera.

suplementy na libido

Wibratory

Jest to nieco odważniejszy wybór, który na pewno doceni wiele kobiet. Odpowiedni wybór wibratora powinno poprzedzać zapoznanie się ze specyfikacją tych urządzeń. Należy zwrócić uwagę na materiał z jakiego został on wykonany. Obecnie sklepy erotyczne oferują nam bardzo bogaty wybór, od anatomicznych wibratorów sylikonowych, gumowych, plastikowych, lateksowych po metalowe. Jest to świetny prezent dla twojej kobiety, na którym i ty możesz skorzystać. Najbardziej polecany jest wibrator wykonany z medycznego silikonu, gdyż uchodzi on za najbardziej higieniczny. Dużą popularnością cieszą się również wibratory wodoodporne, które pozwalają na stosowanie w różnych warunkach.

Lubrykanty

Wybór żeli erotycznych jest bardzo szeroki, również one posiadają wielorakie zastosowania. Najbardziej polecany jest ten bezzapachowy i bezsmakowy na bazie wody, dzięki czemu nie klei się i jest wygodny w użyciu.

Dobry lubrykant jest niezbędny do dobrego seksu. Im bardziej nasze części intymne są nawilżone w czasie seksu, tym doznania są zdrowsze i przyjemniejsze dla obu stron. Lubrykanty poprawiają jakość współżycia, a nawet chronią przez bólem. Możesz wybrać taki rozgrzewający, chłodzący, smakowy czy też potęgujący doznania.

internetowy sex shop

Inne gadżety do seksu

Sklepy erotyczne oferują szeroki asortyment najróżniejszych produktów w postaci świec do masażu, piór, kajdanek, opasek, klamerki na sutki oraz filmów erotycznych. Zapalona świeczka do masażu to jeden z lepszych wyborów. Pod wpływem ciepła zamienia się ona w ciepły, pachnący balsam, który sprawi przyjemność twojej partnerce. Kobiety uwielbiają dotyk, a zmysłowy masaż to doskonały sposób na rozpoczęcie gry wstępnej.

Nie musisz obawiać się wysokiej temperatury balsamu, gdyż jego temperatura topnienia jest niewiele większa od temperatury ciała, dlatego bez problemu możesz wylać zawartość świeczki na dłonie i masować ciało swojej kobiety. Ciepło olejków, ich gładkość i aromat są zróżnicowane i możesz jej dobrać według uznania.

Więcej o akcesoriach erotycznych dowiesz się na stronie eRozkosz.

Related articles

Back to Top