King Tony – producent profesjonalnych narzędzi warsztatowych

Firma King Tony jest producentem narzędzi użytkowanych w branży motoryzacyjnej, rolnictwie i przemyśle. Projektuje i produkuje narzędzia sprzedawane w ponad 100 krajach na całym świecie już od ponad 30 lat.

Firma King Tony jest preferowanym dostawcą narzędzi dla kluczowych firm przemysłowych, mechaników oraz inżynierów, którzy szukają trwałych i niezawodnych produktów. Narzędzia firmy King Tony znajdują także zastosowanie w ekstremalnych sportach motorowych. Wiele profesjonalnych zespołów technicznych pracujących przy rajdach i wyścigach samochodowych, oraz wyścigach żużlowych i motocyklowych, korzysta z narzędzi i akcesoriów firmy King Tony. W ofercie producenta znajdziemy różnego rodzaju narzędzi ręczne, elektronarzędzia oraz elementy wyposażenia warsztatu. Narzędzia King Tony sprawdzą się znakomicie zarówno w profesjonalnych zastosowaniach jak i podczas majsterkowania w przydomowym warsztacie. 

Oferta King Tony – narzędzia ręczne i narzędzia pneumatyczne

zestaw king tony

Narzędzia ręczne to produkty takie jak: klucze nasadowe i akcesoria do nich, imbusy, torxy, klucze nastawne, klucze do rur, całą gamę kluczy płaskich, oczkowych, płasko-oczkowych, ale także wkrętaki, nitownice, młotki, dłuta i inne. Wkrętaki firmy King Tony występują w wersji pojedynczej, ale także jako zestaw składający się z wielu różnego rodzaju wkrętaków. Wszystkie narzędzia ręczne wykonane są z najwyższej jakości materiałów odpornych na uszkodzenia. Rękojeść wykonana jest ze specjalnego olejoodpornego i antypoślizgowego materiału, który dzięki swojej znakomitej przyczepności do dłoni, zapewni pewny uchwyt.

Narzędzia pneumatyczne zyskują coraz większą popularność dzięki swojej różnorodności zastosowania. Stają się one niezbędnym elementem wyposażenia większości warsztatów mechanicznych. Wykazują się także wysoką niezawodnością, ponieważ zasada ich działania jest bardzo prosta i opiera się na sprężonym powietrzu. King Tony posiada w swojej ofercie takie narzędzia pneumatyczne jak: klucze udarowe pneumatyczne, szlifierki pneumatyczne, wkrętaki pneumatyczne, a także niezbędne akcesoria do tych narzędzi np. nasadki, bity.

Klucze dynamometryczne to narzędzia umożliwiające dokręcenie różnego rodzaju śrub z odpowiednim momentem siły. Dzięki temu zapobiegają one przed zerwaniem gwintu spowodowanym zbyt mocnym dokręceniem śruby, a także zapewniają dokręcenie jej z odpowiednią siłą gwarantującą bezpieczeństwo. Zawarte w ofercie klucze dynamometryczne King Tony dostępne są zarówno w zestawach z różnej wielkości nasadkami jak i w postaci pojedynczych produktów. 

Wyposaż swój warsztat z King Tony

Oprócz narzędzi firma King Tony produkuje również elementy wyposażenia warsztatu. Są to m.in. szafki, stoły, wózki warsztatowe, krzesła i wszelkiego rodzaju wyposażenie, niezbędne podczas codziennej pracy w warsztacie. Wszystkie te elementy wyposażenia warsztatu wykonane są z wysokiej jakości stali, malowanej proszkowo. Dzięki temu meble warsztatowe marki King Tony są idealnym rozwiązaniem dla osób szukających bezpiecznego miejsca do przechowywania swoich narzędzi. 

 

Related articles

Back to Top