Jaki DJ na wesele?

Wesele to naprawdę ważne wydarzenie. W zasadzie to powinno odbyć się tylko i wyłącznie raz w życiu każdego z nas. Dlatego też chcemy by wszystko było dopięte na ostatni przysłowiowy guzik. Nie chcemy uniknąć żadnej, nawet najmniejszej wpadki.

Wiedza DJ-a

Jak wiadomo udana i gwarantowana zabawa to przede wszystkim super DJ. Zdecydowanie by wybrać na wesele odpowiedniego DJ-a musimy poznać wszelkie cechy jakie dany DJ posiadać powinien. Przede wszystkim musimy znaleźć pewnego rodzaju wspólny mianownik. To, co w zasadzie łączy DJ na wesele oraz tego DJ-a klubowego to w rzeczywistości jest naprawdę ogromną wiedzą muzyczną. Znajomość historii muzyki, obsługi sprzętu, podstaw dotyczących budowy muzycznego utworu to w zasadzie DJ-ski kanon pewnego rodzaju. Bez tego kanonu bardzo trudno wykonywać profesjonalnie ten właśnie zawód, a jednocześnie zadbać o każdy detal.

Niezbędny sprzęt

Podobnie jest właśnie z posiadaniem słuchu muzycznego. To właśnie słuch muzyczny jest podstawą perfekcyjnego miksowania muzyki. Idealne tworzenie setów czy też bloków muzycznych jest możliwe tylko i wyłącznie dzięki właśnie wiedzy z zakresu muzyki. Znajomość wszelkich standardów muzyki rozrywkowej, która pochodzi z całego świata to również nasza ogromna wiedza muzyczna.

dj na wesele Kraków

Żyłka odkrywcy

Dobry DJ musi także obowiązkowo poszukiwać cały czas nowej muzyki oraz także odkrywania muzyki już istniejącej. Właściwie to tylko w ten sposób DJ na wesele sprosta oczekiwaniom wszystkim gości w różnym wieku oraz gości, którzy pochodzą z różnych krajów oraz różnych kultur. Tak naprawdę dobry DJ to przede wszystkim powinien być bardzo wnikliwym obserwatorem. Musimy odpowiednio obserwować zachowania gości, ich odczucia, ich nastrój oraz ich zaangażowanie. Po obserwacji DJ musi także potrafić dokonać wnikliwej analizy. W zasadzie to może się nam kojarzyć z pewnego rodzaju wróżbitą czy też jasnowidzem. DJ powinien odgadywać pragnienia muzyczne gości po czym następnie je spełnia. Musi potrafić także potrafić dostrzegać zmęczenia oraz natychmiastowo zwalniać tempo czy też nawet robi przerwę. DJ powinien być także osobą, która charakteryzują się wysoką kulturą osobistą, dobrymi manierami. Nikt raczej nie chciałby na swoim weselu DJ-a, który krzyczy do mikrofonu słowa stricte niecenzuralne. Oj chyba nikt takowego zachowania sobie nie wyobraża.

Strój DJ-a

Każdy DJ powinien cechować się także stylem oraz elegancją. W zasadzie to mam tutaj na myśli zarówno ubiór DJ-a jak i także jego stanowisko pracy. Podstawą ubioru jest oczywiście garnitur. Jeśli chodzi o wygląd stanowiska sprawa jest dosyć skomplikowana. Zdecydowanie skrzynie, plątanina kabli czy też kartony nie są na miejscu. Profesjonalny DJ na wesele ze swoich stanowisk pracy potrafi tworzyć prawdziwe dzieło sztuki. Mam tutaj oczywiście na myśli dekoracje i tym podobne rzeczy. Obecny DJ to także esteta. Rozumie doskonale, że wszystko powinno być eleganckie, piękne oraz potrafiło cieszyć oczy. Wybór -a nie powinien być przypadkowy, wręcz przeciwnie powinien ten wybór być mocno przemyślany.

 

Related articles

Back to Top