Jak wykonać własny nadruk na koszulce?

Koszulki z własnym nadrukiem stają się coraz bardziej popularne i nic w tym dziwnego. Możliwość stworzenia własnego projektu koszulki to gratka dla wszystkich zwolenników niepowtarzalnych i oryginalnych rozwiązań.

Koszulki z własnym nadrukiem – propozycja dla każdego

Indywidualnie zaprojektowane koszulki są doskonałą propozycją na prezent, który zachwyci każdego. Taki T-shirt świetnie sprawdzi się jako podarunek z okazji urodzin, imienin lub świąt. Upominek ten bez wątpienia spodoba się zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Rodzice mogą stworzyć unikalne koszulki swoim pociechom i odwrotnie! Pełna swoboda projektowa daje duże pole do popisu.

Unikalność tego rozwiązanie jest jego ogromnym atutem – wygląd T-shirtów jest zależny wyłącznie od inwencji twórczej klienta. Warto zaznaczyć, że kreatory koszulek to świetne rozwiązanie nie tylko dla klientów indywidualnych, ale także dla firm lub szkół. Koszulki z własnym nadrukiem mogą być nie tylko prezentem, ale również pamiątką.

Dużo uczniów decyduje się na stworzenie klasowych koszulek, dzięki którym na długo zapamiętają czasy szkolne. T-shirty z nadrukiem to także świetne rozwiązanie dla klubów lub zespołów. Dzięki kreatorowi koszulek trenerzy mogą stworzyć swoim podopiecznym ich własne T-shirty z imionami. Widać zatem, że koszulki z własnym nadrukiem są propozycją dla każdego, bez wyjątku!

Koszulki z własnym nadrukiem – gdzie je kupić? 

Topkoszulki to polska firma, która w ofercie posiada kreator koszulek z własnym nadrukiem. Każdy klient ma możliwość spersonalizowania swojego własnego produktu, który będzie wyjątkowy i niepowtarzalny. Kreator koszulek od Topkoszulki daje pełną swobodę projektową.

Wybór kolorów i rozmiarów jest niezwykle szeroki, dzięki czemu każdy klient może dopasować produkt idealnie do swoich potrzeb. Topkoszulki w sprzedaży posiada również tematyczne koszulki z nadrukiem, które nawiązują do sportu, pracy lub hobby. Wszystkie produkty produkowane są z najwyższej jakości, 100% ekologicznej bawełny.

Nadruki wykonywane są za pomocą specjalistycznych maszyn wysokiej technologii, dzięki czemu napisy są trwałe i odporne na ścieranie. Wszystkie projekty są niezwykle oryginalne i zazwyczaj też bardzo zabawne. Śmieszne koszulki z nadrukiem robią furorę na całym świecie i zyskały szerokie grono swoich zwolenników.

Produkty te skutecznie chwytają za oko i przyciągają uwagę, a na dodatek również bawią. Topkoszulki to bezkonkurencyjna firma, która w ofercie posiada tylko najlepsze produkty, których nie sposób znaleźć nigdzie indziej.

koszulkowy kreator

Jak wykonać własny nadruk na koszulce?

Stworzenie własnego nadruku na koszulce jest niezwykle łatwe i szybkie. Wystarczy bowiem kliknąć w zakładkę “KREATOR KOSZULEK – personalizacja odzieży” i wybrać wybrany rodzaj koszulki. T-shirty oferowane są w wielu różnych wariantach – zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Produkty dla pań wyróżniają się taliowanym krojem, który doskonale podkreśla kobiecą sylwetkę.

Na stronie dostępne są koszulki z krótkim rękawem, tank topy (na grubych ramiączkach), jak i bluzy wkładane przez głowę, z kapturem lub bez. Aby stworzyć nadruk należy na początku wybrać rozmiar koszulki lub bluzy. Produkty występują w wielu rozmiarach: XS-XXL w przypadku produktów dla kobiet, S-4XL w przypadku wersji dla mężczyzn oraz 110cm-158cm w przypadku wariantu dla dzieci.

Po wybraniu rozmiaru, system automatycznie wykona przekierowanie bezpośrednio do kreatora nadruków, jednakże po drodze należy jeszcze wybrać kolor produktu. Paleta barw jest niezwykle szeroka, co bez wątpienia jest ogromnym atutem. Następnie przychodzi już czas na personalizowanie nadruku. Wówczas możliwe jest dodanie własnego tekstu lub grafiki. Warto również zaznaczyć, że koszulkę można stworzyć z gotowych na stronie szablonów.

Rozwiązanie to jest doskonałą propozycją dla osób, które nie mają pomysłu na nadruk. W zakładce “CLIPART” znajduje się wiele różnych koncepcji tematycznych. Wybór kompozycji jest niezwykle szeroki, dzięki czemu każdy klient może znaleźć projekt najbardziej odpowiadający jego potrzebom.

Po stworzeniu własnej koszulki należy zapisać dany projekt, podając jego nazwę. Później zaś nie pozostało nic innego, jak sfinalizować zakup i czekać na własną, niepowtarzalną koszulkę. Kreator koszulek to świetna propozycja dla wszystkich, nawet dla tych, którzy nie mają własnej koncepcji, a mimo to pragną stworzyć własny projekt.

Related articles

Back to Top