Jak wybrać idealne doczepiane włosy?

Długie i zadbane włosy są marzeniem wielu kobiet. Niestety nie zawsze można sobie na nie pozwolić. Czasami naturalne włosy nie są zbyt gęste i mocne, aby można było je zapuścić, a czasami po prostu oczekiwanie na odrośnięcie fryzury po krótkim ścięciu może trwać zbyt długo. Ratunkiem w takich sytuacjach może być przedłużanie włosów. Czy warto zdecydować się na tego typu zabieg i jeśli tak, to dlaczego? Na co zwrócić uwagę wybierając usługi tego typu oraz jakie powinny być idealne pasma do przedłużania włosów, aby efekt był jak najbardziej naturalny? Dowiedz się więcej na ten temat z poniższego artykułu i ciesz się naprawdę pięknymi, zdrowymi i długimi włosami już teraz!

Postaw na pełen profesjonalizm i najwyższą jakość usług

Chcąc spełnić swoje marzenia o pięknych, długich włosach, warto zdecydować się na zabieg przedłużania. Jest to nowoczesna metoda, która zdobywa coraz większą popularność i jest coraz chętniej wykorzystywana nie tylko przez gwiazdy z Hollywood. Jest to sposób na to, aby uzyskać naprawdę piękne, długi włosy bez konieczności czekania wielu lat na to, aż odrosną. Ponadto niestety zdarza się czasami, że po wielu zabiegach fryzjerskich, które nie zawsze musiały być poprawnie wykonane, włosy są zbyt słabe, aby mogły naturalnie urosnąć do satysfakcjonującej długości. Niektóre kobiety mają też problem wynikający z uwarunkowań genetycznych oraz po prostu z natury – ich włosy są cienkie i słabe, więc niestety mocno się łamią w momencie, gdy przekraczają pewną długość. W takiej sytuacji zapuszczenie ich do połowy pleców jest właściwie niemożliwe.  Wtedy właśnie warto postawić na keratynowe przedłużanie włosów. Ważne jednak, aby dobrać odpowiednio metodę do swoich indywidualnych potrzeb Twoich naturalnych włosów.

Aby mieć pewność, że proces przedłużania zostanie wykonany w stu procentach poprawnie i starannie, i wszystko na pewno pójdzie zgodnie z planem, warto zdecydować się na sprawdzoną ofertę renomowanego salonu. Lepiej unikaj miejsc, w których usługi z tego zakresu świadczone są sporadycznie, a już na pewno wystrzegaj się domowego przedłużania w nieodpowiednich warunkach, bez profesjonalnego sprzętu. Taki wybór może niestety przynieść zdecydowanie więcej szkody niż pożytku i zamiast pięknych, długich włosów uzyskasz nienaturalną i nieestetyczną fryzurę oraz mocno zniszczone włosy naturalne. Dlatego też, zanim podejmiesz decyzję, dokładnie przeanalizuj ofertę salonu i umów się na wizytę wstępną, aby wszystko omówić. Zrób rozeznanie i przekonaj się, czy trafisz na prawdziwą specjalistkę, która będzie w stanie odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i wykaże się przy tym ogromną wiedzą na temat przedłużania. Ponadto nie możesz zapomnieć o tym, aby sprawdzić dokładnie opinie na temat wybranego salonu pozostawione przez dotychczasowe klientki. Jest to niezwykle ważne, ponieważ dają one świadectwo jakości usług oraz pokazują, czego dokładnie możesz się spodziewać. Warto poszukać opinii ze zdjęciami wykonanego przedłużania oraz sprawdzić, czy w galerii na stronie salonu nie ma zdjęć przed i po zabiegu.

Idealne dopasowanie włosów to podstawa

W dobrze wybranym salonie fryzjerskim możesz liczyć na fachowe podejście do tematu przedłużania.  Poza udzieleniem Ci konkretnych informacji na temat samego procesu będziesz miała pewność, że metoda zostanie odpowiednio dopasowana do Twoich włosów. Jest to niezwykle ważne, ponieważ od tego zależy efekt końcowy. Fryzjerka specjalizująca się w przedłużaniu powinna wymienić Ci wszystkie zalety oferowanych sposobów wykonania tego zabiegu i pomóc zdecydować, która z opcji jest dla Ciebie najlepsza. Po wybraniu metody przyjdzie także czas na dopasowanie włosów. Od Ciebie zależy, jaką będą one miały długość. Pasma do doczepiania dostępne są o długości od 30 cm do 60 cm. Jednakże to nie jedyna różnica między poszczególnymi produktami tego typu. Najważniejszą kwestią jest dopasowanie pasm do naturalnych włosów klientki. Nie chodzi tutaj tylko o kolor, który też jest oczywiście bardzo ważny, ale przede wszystkim o rodzaj włosów. Ich faktura, podatność na układanie i puszenie się oraz grubość i wszelkie inne cechy powinny być jak najbardziej zbliżone do Twoich naturalnych kosmyków. W tym wyborze warto polegać na opinii specjalistki, która powinna umieć Ci doradzić i wesprzeć Cię w tej kwestii.

 

 Related articles

Back to Top