Jak oszczędzić na kosmetykach i czerpać z tego przyjemność?

Niewątpliwie każda kobieta co miesiąc pozostawia w drogeriach mnóstwo pieniędzy na podstawowe kosmetyki. Dla każdej istotny jest wygląd, a żeby był on idealny wymaga odpowiednich zabiegów. Pomijając ubrania czy biżuterię najważniejszymi są zabiegi pielęgnacyjne oraz upiększające. Oczywiście mężczyźni również mają swoje potrzeby i muszą kupić szampon czy mydło jednak takimi zakupami zazwyczaj zajmują się kobiety.

Do podstawowych produktów, które regularnie kupujemy możemy zaliczyć:

  • środki do mycia takie jak szampon czy żel do myciabeauty-lipstick-make-up-3190-830x550
  • produkty nawilżające – balsamy czy kremy do rąk
  • antyperspiranty
  • perfumy
  • kosmetyki do makijażu

Każda osoba posiada swoje ulubione kosmetyki, które ciągle kupuje i oczywiście jeśli dopasowała je do siebie idealnie i uważa, że są są najlepsze to bardzo dobrze robi. Jeśli jednak nie mamy tych ulubionych warto rozejrzeć się za innymi markami. Przykładem mogą być produkty sprzedawane poprzez system wysyłkowe. Każdy z nas zna osobę, która regularnie odwiedza nas z katalogami. Osoby te oczywiście czerpią korzyści z uczestnictwa w klubie.

Przykładowym jest Oriflame, który rozprowadza naturalne szwedzkie kosmetyki. Na pewno każdy z nas spotkał się z tą firmą i nie brakuje u niego jej kosmetyków. Warto przemyśleć przystąpienie do klubu, który pozwoli nam na zakupy produktów , które na co dzień stosujemy, w niższych cenach – zarezerwowanych dla konsultantów. Można spojrzeć na to w ten sposób: jest to jedynie dla nas zmiana marki – wydajemy tyle samo pieniędzy ile w przeciętnej drogerii, a często nawet taniej. Dodatkowo zachęcając znajomych do kupowania u nas możemy także zarobić. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą dorobić lub po prostu cieszyć się kosmetykami w świetnej cenie na własny użytek.

Related articles

Back to Top