Działalność firmy i współpraca z kancelarią adwokacką

Czasami znajdujemy się w takiej sytuacji, że mamy do czynienia z dużym zadłużeniem. Mamy zatem jednocześnie problem z zatrudnionymi pracownikami, opłacaniem rachunków i nie ma szans na jakiekolwiek inwestycje. Tak trudne sytuacje sprawiają, że mamy wielki problem, jeśli chodzi o finanse firmy czy innego przedsiębiorstwa. Jeśli nie ma szansy na uratowanie naszej działalności, to zamiast powiększać dług, lepiej zdecydować się na zgłoszenie upadłości i zakończenie takiej trudnej dla nas sprawy. W tego rodzaju sytuacjach – jak i podczas prób podejmowania nowych inwestycji, by odwrócić złą passę – warto korzystać z pomocy kancelarii prawnych mających doświadczenie w pomocy prawnej dla firm i spółek. 

kancelaria adwokacka Agata Kościuk Jaworzno

Upadłość firmy – jakie działania może podjąć prawnik?

Zgłoszenie, jeśli chodzi o prawo upadłościowe i układowe nie jest wcale takie trudne. Trzeba jednak dobrze dopracować swój wniosek do sądu, gdyż jedynie w ten sposób będziemy mogli zapewnić sobie pozytywne rozpatrzenie całej sprawy. Przede wszystkim ważne jest to, by skrupulatnie przedstawić poszczególne argumenty. Wniosek musi być także odpowiednio przygotowany pod względem formalnym, więc na pewno warto tutaj wynająć dobrego prawnika, jaki będzie w stanie wszystko dokładnie dla nas przygotować. Współpraca z kancelarią adwokacką to sposób na to, by uniknąć niepotrzebnego namnożenia się formalności, wynikających z błędów w dokumentacji czy niedoborów w zebranych dokumentach.

Czy możemy wyjść z długów dzięki kancelarii adwokackiej?

Dzisiaj na pewno warto zdecydować się na zgłoszenie upadłości, jeśli nie mamy większych szans na uratowanie swojej firmy. Wtedy lepiej zamknąć spiralę zadłużenia i zająć się taką sytuacją, z jaką aktualnie mamy do czynienia. Możemy skorzystać z pomocy dobrych prawników, by osiągnąć taki cel, jaki zamierzaliśmy. Dobry prawnik jest w stanie doradzić swoim klientom optymalne rozwiązanie, pozwalające znaleźć najlepsze wyjście z sytuacji. Dzięki doświadczeniu i wiedzy prawnik, a w szczególności zatrudniony przez firmę radca prawny może wskazać alternatywny sposób rozwiązania trudnej sytuacji zadłużonej firmy. Współpraca z dobrym profesjonalistą to także sposób, by uniknąć błędnych decyzji prowadzących do skomplikowanych konsekwencji prawnych w przyszłości – dlatego warto postawić na dobrą kancelarię prawną.

Kancelaria prawna w Szczecinie

Kancelaria Prawna adw. Łukasza Węgłowskiego to zespół specjalistów zajmujących się sprawami z dziedzin prawa cywilnego, karnego, rodzinnego, gospodarczego i administracyjnego. Oferta kierowana jest do osób prywatnych oraz małych i dużych firm.

Kancelaria Adwokacka adwokata Łukasza Węgłowskiego w Szczecinie.

Adres: ul. Staromłyńska 20/3 (Pl. Orła Białego), 70-561 Szczecin
Telefon kontaktowy: 601 867 542
Adres e-mail: lukasz.weglowski@wp.pl
Strona internetowa: Adwokat Szczecin – adwokat-weglowski.pl

Related articles

Back to Top