Czym do ślubu? Sprawdzamy najpopularniejsze samochody 2014 roku!

5.00 avg. rating (99% score) - 1 vote

Wśród nowożeńców panują różne pomysły na to, jakim samochodem do ślubu się wybrać. Opcji jest naprawdę wiele, a biorąc pod uwagę to, że możemy skorzystać z wypożyczalni samochodów (w przypadku gdy nie mamy dostępu do wymarzonych samochodów) mamy całkowitą dowolność w naszych pragnieniach. Dzisiaj sprawdzamy, jakie samochody wybierane były najczęściej w 2014 roku!

auto do slubu

Czym do ślubu jeździli nowożeńcy w 2014 roku?

  1. Rolls-Royce Phantom – luksusowy samochód, produkowany od 1925 roku. Prawdopodobnie nikomu nie trzeba przedstawiać tej marki. Klasyczny samochód retro, w którym poczujecie się jak miliarderzy.
  2. Bentley R Type – kolejny gigant w klasie aut luksusowych. Wybierając bentleya jako auto do ślubu, możemy mieć gwarancję, że nie zabraknie nam luksusu w tych wyjątkowych chwilach.
  3. Jaguar 420 – czy trzeba dodawać coś więcej? Jaguar to potentat jeżeli chodzi o klasę i jakość wykonania swoich samochodów. Piękne kształty karoserii zwrócą uwagę nawet najbardziej wybrednych gości.
  4. Audi R8 – propozycja dla osób ceniących sobie sportowe auta. Polecany dla miłośników ryku silnika i sportowego charakteru aut. Należy pamiętać, że samochód ten jest 2-osobowy.
  5. Furmanka/Bryczka – jest to propozycja dla osób szukających wrażeń staropolskich. W przeszłych latach były to najczęściej wybierane pojazdy, którymi poruszali się nowożeńcy. Wiele z par decyduje się również w obecnych czasach na przejazd bryczką czy furmanką. Minusem takiego rozwiązania jest zapewne wymagana piękna pogoda i niedaleka odległość sali weselnej od kościoła.

Nadal nie wiecie czym jechać do ślubu?

Jeżeli nadal macie kłopot i nie możecie zdecydować się czym jechać do ślubu, sprawdźcie ofertę wypożyczalni samochodów do ślubu.

Dodane przez:

Maciej

Back to Top