4 firmy, które specjalizują się w praniu dywanów na wrocławskim Psim Polu

Wbrew powszechnemu założeniu, pranie dywanów nie musi być drogie- we Wrocławiu znaleźć można firmy, które fachowo zatroszczą się o nasze dywany, chodniki czy wykładziny, a wszystko to w przystępnych cenach. Poniżej przedstawiamy przykładową ofertę kilku pralni, znajdujących się na wrocławskim Psim Polu, w których można skorzystać z usługi czyszczenia dywanów, tanio i skutecznie.

Tanie czyszczenie dywanów we Wrocławiu

 

AF-TEPPICH Pralnia Dywanów

Zastanawiasz się, gdzie tanio i fachowo wyprać dywan? AF-TEPPICH Pralnia Dywanów to firma mieszcząca się we Wrocławiu przy ul. Kominiarskiej 4, istniejąca na rynku już od 25 lat. W ramach usług świadczonych przez AF-TEPPICH skorzystać można nie tylko z usługi prania czy dezynfekcji dywanów, lecz także poddać czyszczeniu tapicerkę meblową lub samochodową oraz zamówić również czyszczenie… żaluzji. Firma oferuje bardzo konkurencyjne ceny, gdyż nasz dywan lub chodnik możemy wyprać już od 5zł/m2. Jest to cena promocyjna, cena stała to 8 zł/m2. Obecnie promocją objęte jest również usuwanie z dywanów przykrych zapachów, czyszczenie żaluzji lub tapicerki meblowej- również w cenie 5zł/m2. Firma oferuje odbiór oraz dostarczenie dywanów do domu klienta lub pranie na miejscu. Osoby zainteresowane mogą tu znaleźć dodatkową usługę przygotowywania aut do sprzedaży. Bonusową zaletą firmy, a konkretnie prowadzonej strony internetowej jest blog, na którym znaleźć można interesujące informacje na temat historii dywanów z różnych części świata oraz, oczywiście, porady dotyczące samodzielnej konserwacji dywanów.

Klinika Dywanów

Właściciele dywanów wymagających delikatniejszej pielęgnacji często mają większy problem z oddaniem ich do pralni, które odmawiają ich przyjęcia lub robią to jedynie w drodze wyjątku, na odpowiedzialność klienta. Dzieje się tak dlatego, iż dywany takie wymagają nieco innego traktowania niż dywany “klasyczne”. Problemu tego nie ma w Klinice Dywanów. Bez obaw można tutaj wyprać dywany bambusowe, bananowe, a nawet te z jedwabiu, których pralnie bardzo często nie chcą przyjąć z obawy o uszkodzenie go. Nie trzeba się martwić o przewiezienie dywanu, gdyż firma oferuje transport w obie strony już za 20 zł. Ceny wynoszą od 15 zł/m2 i są oczywiście uzależnione od tego, z jakim rodzajem materiału oraz stopniem zabrudzenia mamy do czynienia. Z tego powodu firma na swojej stronie zastrzega, iż dokładna wycena usługi prania dywanu możliwa jest dopiero po jego obejrzeniu, zatem może ona nieco różnić się od podanej w cenniku. Klinika Dywanów oferuje również usługi takie, jak skracanie czy obszywanie dywanów, w cenie 15 zł/mb.

Kamyjka

Firma oferuje pranie i czyszczenie dywanów oraz wykładzin, pranie tapicerki meblowej i samochodowej. Pranie dywanów w domu klienta odbywa się metodą ekstrakcyjną, zapobiegającą jego przemoczeniu. Dywan jest przed praniem zasadniczym czyszczony tzw. szorowarką walcową (usługa bezpłatna), co skraca czas pracy i jest zabiegiem zapobiegającym przemoczeniu dywanu. Skraca to oczywiście czas wysuszania. Dojazd do klienta jest bezpłatny na terenie Wrocławia. Opłata za dojazd poza terenem miasta jest ustalana indywidualnie. Opłata nie jest też pobierana za usuwanie trudniejszych zabrudzeń, takich jak odplamianie czy usuwanie plasteliny. Firma nie wymaga minimalnej kwoty zamówienia.

pranie dywanów Wrocław

RoyalMaids

Pralnia ta także jest idealna dla tych klientów, którzy posiadają ręcznie tkane, orientalne dywany, lub chcą przeprowadzić dezynfekcję dywanu bez wykorzystania chemicznych środków, poprzez ozonowanie. Zainteresować się mogą nie tylko osoby planujące odświeżyć dywan poprzez jego wyczyszczenie, lecz także ci, którzy chcą nanieść nań pewne poprawki estetyczne takie, jak zmniejszenie rozmiaru dywanu, usunięcie nieestetycznych frędzli lub obszycie.  Oprócz prania dywanów RoyalMaids w ramach transportu oferuje pomoc przy zwijaniu, rozwijaniu, wnoszeniu i wynoszeniu dywanów.

Related articles

Back to Top