10 filmów, które warto zobaczyć

Oto lista 10 filmów, które musisz koniecznie zobaczyć:

1. Nietykalni (komedia, dramat) – historia sparaliżowanego milionera, który zatrudnia do opieki chłopaka ze slumsów. Czy uda im się nawiązać przyjaźń? Przekonaj się!

2. Zielona mila (dramat) – opowieść strażnika o mężczyźnie, którego skazano za zabójstwo dwóch 9-letnich dziewczynek. Wzruszający film, poruszająca tematyka i wiele kontrowersyjnych scen. Jednym słowem WARTO!

3. Siedem (kryminał, thiller) – film nawiązujący do 7 grzechów głównych. Czy policjantom uda się rozwiązać zagadkę, dziwnych morderstw? Zobacz.

4. Pamiętnik (melodramat) – wzruszająca historia dwojga zakochanych ludzi, których dzieli bariera społeczna. On jest biednym pracownikiem tartaku, ona pochodzi z zamożnej rodziny. Czy mają szansę być razem? Sprawdź.

5. Służące (dramat) – film poruszający problemy rasizmu. Młoda dziennikarka spisuje historie czarnoskórych, wywołując tym samym w miasteczku duży skandal.

6. Siedem dusz (dramat) – opowieść mężczyzny, który wyszukuje siedem osób, dla których chce zrobić coś wyjątkowego. Co to takiego? Zobacz sam.

7. Adwokat diabła (thiller) – pewien adwokat przenosi się do Nowego Jorku. Dostaje tam ciekawą propozycję, na którą przystaje. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że jego klientem jest sam diabeł. Jesteście ciekawi jak kończy się ta historia? Sprawdźcie.

8. Szósty zmysł (thiller) – film obowiązkowy dla każdego!

9. Sami swoi (komedia obyczajowa) – kto twierdzi, że starsze kino odeszło w niepamięć, nie widział tej komedii. Czas to naprawić!

10. Piraci z Karaibów /wszystkie części/ (fantasy, przygodowy) – daj się zabrać w rejs z Kapitanem Jackiem Sparrowem. Czeka Cię wiele przygód, pogoń za bogactwem i  walka z piratami 😉

Related articles

Back to Top